Ihale Haberleri

ihale haberleri ve güncel ihale gelişmeleri, ihale ile ilgili tüm video, ihale fotoğrafları ve ihale haberleri Kahramanmaraş Manşet Gazetesi - Son Dakika Haberleri - Kahramanmaraş Haberleri - Asayiş Haberleri - Kahramanmaraş sitemizde


KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi; hemşire, sağlık teknikeri, destek personeli, sıvacı, boyacı ve temizlikçi olmak üzere toplam 37 sözleşmeli personel alacak.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ta, bir kısmı deprem öncesi bir kısmı ise depremde gördüğü hasar sonrası yıkılan İl Tarım ve Orman Müdürlüğü binası yenileniyor.

ÖZEL HABER

Pazarcık Çınarcık Mevkii’nde 24 bin 411 metrekare arsa bir borçtan dolayı icra yoluyla satışa çıktı.

Andırın

Andırın’da çiftçiler tarafından kullanılan 2015 model taş toplama makinesinin satışı için ihaleye çıkıldı.

ÖZEL HABER

Türkoğlu’nda Kılılı Mahallesi, Kocakışla Mevkii'nde yer alan 356,37 metrekare arsanın, mahkeme yoluyla satışı için ihaleye çıkıldı.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ın Andırın ilçesinde bulunan Kanlıböğet Konaklamasız Orman Parkı işletmesinin kiralanması için ihaleye çıkıldı.

ONİKİŞUBAT

Dulkadiroğlu Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü tarafından Karamanlı Mahallesi’nde bulunan 110 metrekare iş yerinin satışı için ihaleye çıkıldı.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ta bir kısmı deprem öncesi bir kısmı ise depremden sonra yıkılan İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne yeni bina kazandırılması için...

Göksun

Kahramanmaraş’ta Göksun Belediyesi tarafından Fındık Mahallesi’ne 82 metrekare kapalı alan köy evi yaptırılmak üzere ihaleye çıkıldı.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ta Onikişubat Belediyesi tarafından biri kamyonet, ikisi iş makinesi olmak üzere üç aracın satışı için ihaleye çıkıldı.

KAHRAMANMARAŞ

Göksun Belediyesi’ne ait muhtelif nitelikteki 14 taşınmaz ihale yoluyla kiraya verilecek.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ın Onikişubat İlçesi Hayrullah Mahallesi Piazza AVM civarında bulunan 11 adet arsa bir borçtan dolayı ihale yoluyla satışa çıkarıldı.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu