28.dönem Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş 1.sıra Milletvekili Adayı Muhammed Aydoğar sahada ve seçimlerde göstermiş olduğu başarı neticesinde Kahramanmaraş İl Başkanlığı görevine atandı. Aydoğar, Başkan olarak atanması sonrası basın mensuplarıyla bir araya gelerek, “3 yıllık bir görevi teslim almış bulunuyoruz. Bu vesileyle bizlerin de işi Kahramanmaraş'ta devraldığımız bayrağı, daha ileri bir noktaya götürmektir. İl teşkilatında yeni atamalar gerçekleştiriyoruz. Teşkilatımızı en kısa sürede tamamlayacağız ve yerel seçimler için mücadelemize başlayacağız” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2023-08-02 at 09.15.26

YEREL SEÇİMLERDE KAHRAMANMARAŞ'TA SİYASİ KARTLAR YENİDEN DAĞITILACAK

Yerel seçimleri hedeflediklerini belirten Başkan Aydoğar şu sözleri kaydetti, “Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş Teşkilatı, 30 Temmuz 2023 tarihi itibariyle yani bizlerin görevi devraldığı tarih itibariyle özellikle yerelde gündemi oluşturan bir siyasi partinin teşkilatı olacağız. Allah’ın izniyle 2024 yılında yapılacak yerel seçimlerde Kahramanmaraş'ta siyasi kartlar yeniden dağıtılacak. Yeniden Refah Partisi'nin etkisini inşallah hep beraber yaşayıp göreceğiz. 31 Mart 2024 seçimleri için sahada var gücümüzle çalışacağız.

YİĞİDİ ÖLDÜR HAKKINI YEME

Yapılan eksikleri uyarma noktasında, yapılan hayırlı, doğru ve güzel hizmetleri de takdir etme ve yapanları onure etme noktasında en güzel siyasi muhalefeti yaparak,  “yiğidi öldür hakkını yeme” anlayışıyla, saygısızlık yapmadan, kimsenin kalbini kırmadan, tek derdi Kahramanmaraş olan bir teşkilat yapısıyla hareket edeceğiz.

45 GÜN SONRA KONGREYE GİDECEĞİZ

YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar’dan Uzaktan Eğitim Açıklaması YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar’dan Uzaktan Eğitim Açıklaması

İnşallah 45 gün içerisinde Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş İl Teşkilatımızı kongreye götüreceğiz. Gönül ister ki birbirimizle entegre halde çalışalım, birbirimizin derdinden iyi anlayalım. Basınımızla özellikle STK'larımız, yerel basın, mümkün mertebe ulusal basın hep birlikte yıkılmış, her türlü problemi içerisinde barındıran, deprem öncesi ayrıcalıkları farklı olan bu şehri ayağa kaldıralım. Teşkilatımızla birlikte İl Başkan Yardımcılarımız, İlçe Başkanlarımız hep birlikte seçmen üzerindeki çalışmalarımıza 30 Temmuz itibariyle başlamış bulunmaktayız. 45 gün içerisinde inşallah Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş İl Teşkilatını kongreyle taçlandıracağız ve kongremizi, Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan Bey'in katılımıyla gerçekleştireceğiz.

WhatsApp Image 2023-08-02 at 09.15.24

İL TEŞKİLATINDA YENİ ATAMALAR GERÇEKLEŞİYOR

İlçe Başkanlıklarına yeni atamalarımızı yapmış bulunmaktayız. Teşkilatımızla devam eden İlçe Başkanlarımız da var.  Milletvekili aday adaylığı için istifa eden İlçe Başkanlarımız vardı. Onların yerine yeni atamalar yaparak çok daha güçlü bir Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş teşkilatıyla çok daha güçlü ve güzel bir Kahramanmaraş inşa edeceğiz. Bu şehri ihya etmek için elimizden gelen mücadeleyi yapacağız. Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığına atanan Hilmi Doğru Bey çalışmalarına başlamış bulunmaktalar. Kısa bir süre içerisinde Onikişubat ilçesinin de yeni ataması yapılacak. Önümüzdeki yerel seçimlere çok daha güçlü ve iddialı bir Yeniden Refah Partisi’yle katılmak için çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız.”

Haber: Eyüp Kağan Atlı