Kahramanmaraş Valiliği Haberleri

Kahramanmaraş Valiliği haberleri ve güncel Kahramanmaraş Valiliği gelişmeleri, Kahramanmaraş Valiliği ile ilgili tüm video, Kahramanmaraş Valiliği fotoğrafları ve Kahramanmaraş Valiliği haberleri Kahramanmaraş Manşet Gazetesi - Son Dakika Haberleri - Kahramanmaraş Haberleri - Asayiş Haberleri - Kahramanmaraş sitemizde


KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer ile eşi Dr. Selma Ünlüer, öksüz ve yetim çocuklara karne hediyesi kapsamında muhabbet kuşu dağıttı.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Valiliği, kentteki ormanlık alanlara girişlerin 31 Ekim'e kadar yasaklandığını bildirdi.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Valiliği’nin ilde bulunan adresinin nerede olduğu ve nasıl gidildiği merak konusu oluyor.

ÖZEL HABER

Kahramanmaraş Valilik Bahçesinde 19 Mayıs Pazar günü düzenlenen Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı çelenk sunma töreninde, siyasi figürlerin eksikliği...

Türkiye Gündemi

Dulkadiroğlu Belediyesi’nin Bahçelievler mahallesinde bulunan Trafik Eğitim Parkı, trafik haftası dolayısıyla minik öğrencileri ağırladı.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Valiliği bahçesinde düzenlenen törende de İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı, Dulkadiroğlu ilçesinde aile sağlığı merkezi ve sağlıklı hayat merkezi yaptıracak.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu