Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 18 Ocak 2024 tarihli ve 2024/01 sayılı Meclis Kararı ile personel servislerinin kiralanması için büyük bir ihale düzenliyor. Onikişubat ve Dulkadiroğlu ilçelerinde 15 adet (S) plakalı personel servisinin kiralanması için yapılacak olan ihale, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesi gereğince açık teklif usulü ile gerçekleştirilecek.

44-3

İhale Detayları

İhale, 10 yıllık süre için ayrı ayrı kiralama esasına dayanacak. İhale dokümanları, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi İhale Birimi ve İdari İşler Koordinasyon Şefliği’nde mesai saatleri içerisinde incelenebilir. Dokümanlar, bin  TL karşılığında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi veznelerine veya Kahramanmaraş Vakıflar Bankası Çarşı Şubesi’ne yatırılacak bedelin dekontu ibraz edilerek temin edilebilecektir. İhale şartnamesini satın almayan katılımcılar ihaleye katılamayacak.

İhale Yeri ve Tarihi

İhale, Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası Encümen Salonu’nda yapılacak. Adres: İsmetpaşa Mahallesi, Azerbaycan Bulvarı No:25 Büyükşehir Belediye Hizmet Binası Kat:2. İhaleye katılmak isteyenlerin gerekli belgeleri eksiksiz sunmaları gerekiyor.

Muhabir: MELİKE ALGAN