Türkoğlu Haberleri

türkoğlu haberleri ve güncel türkoğlu gelişmeleri, türkoğlu ile ilgili tüm video, türkoğlu fotoğrafları ve türkoğlu haberleri Kahramanmaraş Manşet Gazetesi - Son Dakika Haberleri - Kahramanmaraş Haberleri - Asayiş Haberleri - Kahramanmaraş sitemizde


KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ta 47 yaşındaki 5 çocuk anne, oğlu okulu bıraktığı için üniversite okumaya başladı ve gençlere örnek olmak istediğini söyledi.

ÖZEL HABER

Türkoğlu ilçesinde bir kum ocağında işçi olarak çalışan 68 yaşındaki Kadir Seçgin, çalışan bir kepçenin dişlerinin boynuna geçmesiyle hayatını kaybetti.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde geçimini tır şoförlüğü yaparak sağlayan Ümit Bozdağ, tırını süsleyerek düğününde gelin arabası olarak kullandı.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ta bir kadın ahşap boyama yaparak müşterilerin beğenisine sunuyor.

Türkiye Gündemi

Kahramanmaraş’ta özel gereksinimli çocuklar Türkoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ziyarette bulundu.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ta Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) ile mesleki teknik anadolu liseleri arasında işbirliği protokolü imzalandı.

KAHRAMANMARAŞ

TÜRKOĞLU SULH CEZA HAKİMLİĞİ’nin 17.05.2024 Tarih ve 2024/685 D. İş sayılı kararınca bu haber yayından kaldırılmıştır.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesinde arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıktığı iddia edilen kavgada bir kişi silahla öldürülürken bir kişi ise yaralandı.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ta bugün öğle saatlerinde meydana gelen silahlı kavga da olayı gerçekleştiren kişinin iş insanı A.D.B olduğu iddia edildi.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde kırsal mahallelerde devlet desteğiyle kurulan çilek bahçeleri, göçü tersine çevirdi.

Türkiye Gündemi

Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesinde otomobille yolcu minibüsünün kavşakta çarpıştığı kazada 8 kişi yaralandı.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ta yıllardır Alzheimer hastası olan eşine ve şizofreni teşhisi konulan kızına bakan anne fedakarlık örneği gösteriyor. 72 yaşındaki yaşlı kadın...

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu