Elbistan Belediyesi Haberleri

Elbistan Belediyesi haberleri ve güncel Elbistan Belediyesi gelişmeleri, Elbistan Belediyesi ile ilgili tüm video, Elbistan Belediyesi fotoğrafları ve Elbistan Belediyesi haberleri Kahramanmaraş Manşet Gazetesi - Son Dakika Haberleri - Kahramanmaraş Haberleri - Asayiş Haberleri - Kahramanmaraş sitemizde


Elbistan

Elbistan Belediyesince dar gelirli depremzedelere tamamen ücretsiz şekilde dağıtılacağı sosyal konut projesi için başvurular 18 Aralık’ta alınmaya başlamıştı.

Elbistan

Elbistan’da Karaelbistan, Pınarbaşı ve Yeşilyurt mahallelerine Elbistan Belediyesi tarafından Pazar yerleri yaptırılacak.

Elbistan

Kahramanmaraş Elbistan Belediyesi tarafından Bahçelievler, Battalgazi, Kümbet ve Tepebaşı mahallelerinde Kültür Merkezi yapım işi için ihaleye çıkıldı.

KAHRAMANMARAŞ

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, camiye Filistin’de İsrail saldırıları sonucu hayatını kaybedenlerin anısını yaşatmak için ‘Gazze’ ismini verdiklerini söyledi.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ta Elbistan Belediyesi, ülke genelindeki AK Partili belediyelerin başlattığı İsrail ürünlerini boykot kararına destek verdi.

KAHRAMANMARAŞ

KAHRAMANMARAŞ’ın Elbistan Belediyesi, maddi durumu iyi olmayan 40 depremzedeye ücretsiz verilmek üzere yapacağı konutların temelini attı. Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz,...

KAHRAMANMARAŞ

6 Şubat'taki depremlerden ikincisinin merkez üssü olan Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde, dar gelirli depremzedelere 40 konut yapılıyor.

KAHRAMANMARAŞ

Elbistan Belediyesi, arsa karşılığında 4 mahallede kültür merkezi yapımı için ihaleye çıktı.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu