Altın Haberleri

altın haberleri ve güncel altın gelişmeleri, altın ile ilgili tüm video, altın fotoğrafları ve altın haberleri Kahramanmaraş Manşet Gazetesi - Son Dakika Haberleri - Kahramanmaraş Haberleri - Asayiş Haberleri - Kahramanmaraş sitemizde


KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ta polis ekiplerince düzenlenen kaçak altın operasyonu kapsamında darphane dışı basılan çok sayıda altın ele geçirilirken iki kişi tutuklandı.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ın coğrafi tescilli ürünlerinden olan Maraş Burma bileziği zarafeti ve dayanıklılığı ile dikkat çekiyor.

Türkiye Gündemi

Siirt'te kuyumcular, internetten alınan altının sahte olup olmadığını bazen kendilerinin de anlamadığını belirterek uyarıda bulundu.

KAHRAMANMARAŞ

Altın fiyatları haftaya düşüşle başlarken, ABD'deki Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) verisinin açıklanması, altın piyasasında hareketliliğe neden oldu.

ÖZEL HABER

Kahramanmaraş Kuyumcular Odası Başkanlığı verilerine göre 10 Mayıs Cuma bugün, altın fiyatlarında artış yaşandı. 22 ayar gram altın fiyatı 2...

ÖZEL HABER

Kahramanmaraş’ta 8 Mayıs Çarşamba günü altın kapanış fiyatlarını sizler için derledik.

ÖZEL HABER

Bir zamanlar Kahramanmaraş’ta milyon liralık değerlere ulaşan altınların işlendiği önemli iş hanlarından geriye boş araziler kaldı.

KAHRAMANMARAŞ

Yeni haftanın ilk gününde merak edilen konular arasında yer alan, ‘Kahramanmaraş’ta altın fiyatlarını sizler için derledik.

KAHRAMANMARAŞ

Vatandaşlar tarafından en çok tercih edilen yatırım aracı altın, Kahramanmaraşlı kuyumcular tarafından geleneksel ve modern takılara dönüşüyor.

KAHRAMANMARAŞ

Yeni yıla sayılı günler kala altın almanın iyi bir fırsat olduğunu ifade eden Kahramanmaraş Tarihi Kapalı Çarşı Kuyumcu Esnafı Ayhan...

Türkiye Gündemi

Altın fiyatları, ABD Merkez Bankasının (Fed) para politikası sıkılaşmasında sona geldiği ve gelecek yıl faiz indirimine başlayabileceğine dair beklentilerin güçlenmesiyle...

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu