Genç çiftin düğün töreni, Marina’da yapıldı. Mutlulukları gözlerinden okunan çiftin düğün töreni, pasta kesimi ve tebriklerin kabulü ile devam etti. Düğün töreni renkli ve eğlenceli anlara sahne olurken, muhteşem gecede; çiftin aileleri, akrabaları, aile dostları ve arkadaşları çifti mutlu gününde yalnız bırakmadı. Gerçekleştirilen rüya misali düğün töreninde gençler ve onlara eşlik eden konuklar gecenin ilerleyen saatlerine kadar bol bol dans etti ve eğlendi. Düğün törenine, Türkiye Büyük Millet Meclisi İçişleri Komisyon Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Arslan Deveboynu katıldı.

IMG_4555

NİKÂHI BAŞKAN MAHÇİÇEK KIYDI

Kahramanmaraş aranan zehir taciri tutuklandı Kahramanmaraş aranan zehir taciri tutuklandı

Genç çiftin resmi nikâhını Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek kıydı. Nikâh şahitliklerini ise, İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve DEKA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Deveboynu, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu Başkanvekili Şahin Hopur yaptı. Genç çiftin nikâhını kıyan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, evlilik cüzdanını genç çiftlere vermek üzere Celalettin Güvenç’e teslim etti. Güvenç ise evlilik cüzdanını geline vererek, çifte ömür boyu mutluluklar diledi. Güvenç burada yaptığı konuşmada, “İki güzel çocuğumuzun mutluluğuna şahitlik ediyoruz. Öncelikli olarak çiftlerimizi tebrik ediyorum. Allah mutlu ve mesut etsin, bir yastıkta kocatsın. İnşallah ömür boyu mutlu olacaklar, vatanımız ve milletimiz için hayırlı güzel evlatlar yetiştirecekler” dedi.

IMG_4621

Nikâh merasiminin ardından genç çift dans müziğiyle sahneye çıkarken gönüllerince eğlendi. Oğlunun düğününün mutluluğunu yaşayan Cengiz Karakız, oğlunun mutlu gününde kent protokolünden, siyasetçisine, iş dünyasına kadar kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

Manşet Gazetesi olarak Karakız ve Yurdagül ailelerini tebrik eder; genç çifte ise bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

IMG_4599