21-631 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere kısa bir süre kaldı. Özellikle bu süreçte belediye başkan adayları saha çalışmalarına ağırlık vererek seçmenle doğrudan iletişim kurmak ve desteklerini artırmak amacıyla ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Kahramanmaraş’ta da adaylar mahalle ziyaretleri gerçekleştirirken Yeniden Refah Partisi Onikişubat Belediye Başkan Adayı Dr. Fatih Mehmet Ceyhan, şehrin en güzide mahallelerinden olan Gedemen Mahallesi’ne ziyaret gerçekleştirdi. Yapılan ziyarette Dr. Ceyhan, Gedemen Mahallesi Muhtar Adayı Ahmet Atlı’nın seçim ofisinde vatandaşlarla hasbihal ederken mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi ve çözüm odaklı projelerini anlattı.

Whatsapp Image 2024 03 17 At 11.05.38

MUHTARLARIMIZLA YAKIN İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDE ÇALIŞACAĞIZ, BURAYA HİZMET GETİRECEĞİZ

Muhtarlarla işbirliği içerisinde çalışarak mahallelere hizmet sağlayacağını belirten Yeniden Refah Partisi'nin Onikişubat Belediye Başkanı adayı Dr. Fatih Mehmet Ceyhan; “Yeniden Refah Partisi olarak bizler, yerel yönetimlerde yeni bir soluk, yeni bir vizyon getirmeyi hedefliyoruz. Gedemen Mahallemizin her bir sokağını, her bir evini kucaklayacak projelerimizle, siz değerli hemşehrilerimizin yaşam kalitesini artırmak istiyoruz. Yolların durumu ortada. Mahallede çocukların oynayacağı bir yeşil alan, park bulunmuyor. Ulaşım ayrı bir problem zaten. Şehrin içinde, en güzide mahallelerden birine otobüs gelmez mi? Vatandaşımızın karşısında sağ taraftan bir alternatif parti olarak biz varız. 10 yıldır bu şehri yönettiler. Yaptıkları iyi şeyler için biz hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz ama 10 yıl gibi bir süreçte hala bu mahallelerde kanalizasyon problemi varsa, imar problemi varsa, yol problemini konuşuyorsak onları eleştiriyoruz.

Whatsapp Image 2024 03 17 At 11.05.38 (2)

KAPISI AÇIK BİR MAKAMIM OLACAK

Artık hizmet edene, vatandaşın ayağına gelene, vatandaşla birlikte olana, onun derdini anlayana oy verelim. Bu kardeşiniz burada olduğu sürece inşallah buranın problemlerini çözeceğiz. Eğer siz bize bu görevi layık görürseniz, Rabb'im de dilerse sizlere söz veriyorum, ben orada sizin gözünüz, kulağınız ve sizin başkanınız olacağım. Kapısı açık bir makamım olacak, bizim makamımızın kapısı olmayacak. Çünkü biz makam ve rakam belediyeciliği için, rant belediyeciliği için gelmiyoruz. Biz köylümüze, hemşerimize, vatanımıza, milletimize hizmet için geliyoruz. O makam kapısını söküp kaldıracağız. Muhtarlarımızla el ele vererek, yakın işbirliği içerisinde çalışacağız, buraya hizmet getireceğiz” ifadelerini kullandı.

Whatsapp Image 2024 03 17 At 11.06.27Whatsapp Image 2024 03 17 At 11.05.38 (1)Whatsapp Image 2024 03 17 At 11.05.37

Editör: Çağatay Gedik