31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere kısa bir süre kaldı. Seçim heyecanının doruklara çıktığı şu günlerde adaylar çalışmalarına da ağırlık verdi. Bu kapsamda AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Fırat Görgel, kentin geleceğine dair vizyonunu ve projelerini paylaştı. Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde Proje Tanıtım Toplantısı düzenleyen Görgel, şehrin temel sorunlarına çözüm sunan projeleriyle dikkat çekti. Ulaşım sorunlarından çevre düzenlemelerine, kültür-sanat etkinliklerinden ekonomik kalkınmaya kadar geniş bir yelpazede projeleriyle kentin potansiyelini en üst düzeye çıkarmayı amaçlayan Görgel, Kahramanmaraş’ı daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için gece gündüz çalışacağını belirtti. Proje tanıtım toplantısına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in yanı sıra milletvekilleri, belediye başkanları, belediye başkan adayları, ilçe başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

KAHRAMANMARAŞ HER DEFASINDA GEREĞİNİ YAPTI

Programın açılış konuşmasını yapan toplantısına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir; “Hep beraber el ele, gönül gönüle, milletçe bu şehri ayağa kaldırmak için gece gündüz gayret gösteriyoruz. Bu gayrete ortak olan başta bizi destekleyen vatandaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Umuyoruz ki bugüne kadar bu bayrağı çok güzel getirmiş büyükşehir belediye başkanlarımızdan sonra Fırat Bey'le beraber milletimiz teveccüh gösterirse çok daha yukarılara taşıyacağız. Kahramanmaraş her defasında gereğini yaptı. İnanıyorum ki 31 Mart'ta da sandık başında yine en güzel örneği gösterecektir. 1 Nisan'da Cumhur İttifakı'nın en yüksek oyunu alarak hem büyükşehirde hem ilçe belediyelerinde farkını ortaya koyacaktır. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Ekran Alıntısı-61

20 YILDIR AK PARTİ DAVASININ BİR FERDİYİM

20 Yıldır AK Parti Teşkilatı’nda çeşitli görevlerde bulunduğunu söyleyen AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Fırat Görgel; “Beni bu büyük onura layık gören Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, her zaman desteklerini yanımda hissettiğim çok değerli hemşehrilerime gönülden teşekkür ediyorum. Dulkadiroğlu ilçemizin Divanlı mahallesinde doğdum. Babası öğretmen emeklisi, annesi ev hanımı olan bir ailenin evladıyım. Ne kadar olunabilirse o kadar sizden, ne kadar Kahramanmaraşlı olunabilirse o kadar Kahramanmaraşlıyım. 20 yıldır AK Parti davasının bir ferdiyim. 2006 yılında Kahramanmarai İl Gençlik Kolları’nda çeşitli görevler yaparak başladığım teşkilat hayatıma 2010-2014 yılları arasında İl Gençlik Kolları Başkanı olarak devam ettim. Sonrasında İl Başkan Yardımcılığına, şehrimizin en büyük ilçesi olan Onikişubat'ımın İlçe Başkanlığı’na ve en şerefli görevlerden biri olan İl Başkanlığı’nda da 2024 yılından bu zamana kadar görev yaptım. Bu tecrübelerle şehrimin her sokağını karış karış gezdim.  Şehrin ihtiyaçlarını gidermeye, hemşehrilerimin gönüllerine girmeye gayret ettim. Allah'a şükürler olsun. Bu yolda binlerce kardeşim beni hiç yalnız bırakmadı.  

Ekran Görüntüsü 2024 03 03 175153

YENİ KAHRAMANMARAŞ'IN İNŞASI VE İHYASI NOKTASINDA VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

Geçtiğimiz yıl yaşadığımız acı depremin yaralarını birlikte sarmak için bu şehrin her evladıyla birlikte gece gündüz çalıştık. Bir kez daha bu vesileyle deprem şehitlerimizi Allah'tan rahmet tüm milletimize baş sağlığı diliyorum. İçerisinde bulunduğumuz zamanlar Kahramanmaraş'ın kurtuluş ruhunun oluştuğu zamanlardır. Bugün teslim edilen, tamamlanan, devam eden inşaatlarla ulaştığımız tablo Türkiye Yüzyılı vizyonunun hamaset olmadığının bir göstergesidir. Bizler de hemşehrilerimizden aldığımız destekle göreve geldiğimizde kolları sıvayacak, önceki dönem başkanlarımızın yaptıklarının üstüne ekleyerek yeni Kahramanmaraş'ın inşası ve ihyası noktasında var gücümüzle çalışacağız” sözlerini kaydetti.

Ekran Görüntüsü 2024 03 03 175205

Editör: Çağatay Gedik