Daha önce sık sık GPRS cihazı arızası nedeniyle Kahramanmaraş Havalimanına iniş-kalkış gerçekleştiremeyen uçaklara bir yenisi daha eklendi. Bugün İstanbul’dan Kahramanmaraş’a uçuş yapması gereken TK2204 sayılı uçak seferi yağış nedeniyle iptal edildi. İstanbul Havalimanından Kahramanmaraş’a gelecek olan yolcular uçağın iptali nedeniyle adeta isyan ederken, yaşanan duruma Türkiye Kent Konseyleri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Özbaş Arıkan, sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Ekran Alıntısı-6

BİR DAHA ADAY FALAN OLMAYIN, YER İŞGAL ETMEYİN

Arıkan şunları dile getirdi: “Buradan tek tek isim yazmak istemiyorum (hepimiz kimleri söylemek istediğimi biliyor sanırım, tüm sorumlular üzerlerine alınabilir), şu an içimden çok geldiği halde kendimi tutup çok ağır yazmak istemiyorum, AMA YETER !!! YETER ARTIK !!!

BECEREMİYORSANIZ İSTİFA EDİN LÜTFEN! Ya da bir daha aday falan olmayın, yer işgal etmeyin ki bu işleri sizden daha iyi yapacak insanlar göreve gelsin! Bu kadar sorumsuzluğa, beceriksizliğe, iş bilmezliğe ve güçlü bir temsiliyet kabiliyetsizliğine dayanamıyoruz Maraş olarak! Yine bir sürü zaman kaybı, bütün günün ölmesi, yine bir sürü perişanlık, yorgunluk, öfke ve saatler sonrası için güç bela komşu ile inmeye mecbur kalma...Tam bagajı verdiğim anda havaalanı görevlilerinin birbirine ANLAMLI GÜLÜMSEMELERİ EŞLİĞİNDE “YİNE Maraş iptaaal” diye seslenmeleri... Ha bu arada, burada meşhurmuşuz zaten EN ÇOK UÇUŞ İPTAL OLAN ŞEHİR OLARAK!“Sussam gönül razı değil, söylesem tesiri yok” demeyeceğim, bu durum düzelene kadar ve şehirle ilgili her ne konu olursa olsun söylemeye devam edeceğim.”

Minikler Yarıyıl Tatilinde Büyükşehir’in Etkinlikleriyle Eğleniyor Minikler Yarıyıl Tatilinde Büyükşehir’in Etkinlikleriyle Eğleniyor