MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Hüseyin Vahit Demiröz ve MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Emrah Satıcı ile birlikte Kahramanmaraş Ticaret Borsası'na ziyaret gerçekleştiren Doç. Dr. Zuhal Karakoç, Kahramanmaraş Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Narlı ile depremin şehir ekonomisine verdiği zarar üzerine değerlendirmelerde bulundu.

3b9f8e00-7cbc-4cbb-922f-cf984648ec13

KAHRAMANMARAŞ HER ANLAMDA BİR AN ÖNCE TOPARLANACAK

Kahramanmaraş'ın bir an önce her anlamda toparlanacağını, depremin ilk gününden itibaren şehirden ayrılmadığını ve şehri için mücadele ettiğini dile getiren Kahramanmaraş Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Narlı, yaşanan süreç hakkında bilgi verdi. Kahramanmaraş halkının ve iş dünyasının siyasetten beklentisinin birlik ve beraberlik içinde Kahramanmaraş için çalışılması olduğunu dile getirdi.

BİZLER HEP BİRLİKTE EL ELE VEREREK ŞEHRİMİZİ YENİDEN AYAĞA KALDIRACAĞIZ

MHP'nin Kahramanmaraş 1.sıra adayı Karakoç Dora ise; "İş insanlarımız depremde bu şehre sahip çıktılar, çıkmaya da devam ediyorlar. Bizler hep birlikte el ele vererek şehrimizi yeniden ayağa kaldıracağız. İşletmelerimiz çalışacak ve işçilerimiz de evlerine ekmek götürecekler. Allah'ın izniyle en kısa zamanda yaralarımızı saracağız ve güzel günlerinize döneceğiz. Bu konuda elini taşın altına koyan iş insanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Kahramanmaraş Ticaret Borsamızın yönetimine hassaten Sayın Mustafa Narlı Başkanıma çok teşekkür ederim. 15 Mayıs istikrarın devamı olacak bir sonuç alacağız. Şehrimizin sanayisi ve ticareti daha güçlü bir şekilde gelişim sağlayacak" dedi.

3c745cc5-c5d9-482a-9940-5f5f5524c9db

KARAKOÇ DORA İLE KURTUL ŞEHRİN GELECEĞİNİ KONUŞTU

Zuhal Karakoç Dora, Mustafa Narlı’yı ziyaretinin ardından Kahramanmaraş iş dünyasının en çok sevilen iş insanlarından biri olan Kadir Kurtul'u ziyaret etti. Kahramanmaraş depreminin açtığı yaraların sarılacağını dile getiren İSKUR Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Kurtul, Kahramanmaraş'ın geleceğe uygun, akıl ve bilim çizgisinde yeniden inşa edilmesi gerektiğini vurguladı. Zuhal Karakoç Dora; İSKUR'un her anlamda Kahramanmaraşlıların yanında olmasından dolayı memnuniyetini dile getirdi. Dora, "İş insanlarımızın halkımızın yanında olması, yaralarımızın kısa sürede sarılmasında önemi büyük. İSKUR Grubuna bu zor süreçte şehrimizin insanına verdiği destekten dolayı çok teşekkür ederim. Şehrimizin güçlenmesi ve gelişmesi için projelerimiz hazır. Allah nasip ederse 14 Mayısta Cumhur İttifakı zaferiyle istikrar devam edecek" ifadelerini kullandı.

İş insanı Kadir Kurtul ile Karakoç Dora arasındaki Galatasaray - Fenerbahçe rekabetine yönelik sohbet ise ziyarete renklilik kattı.  

HABER MERKEZİ

Editör: Eyüp Kağan Atlı