İlk olarak 80 Milyon TL’lik yatırımla Tevfik Kadıoğlu Köprülü Kavşak projesini hizmete açan ardından da 40 milyonluk yatırımla Kanlıdere’ye yeni köprü kazandıran Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, bu projelerin açılışını 1 hafta arayla yaparak kentte gövde gösterisi yaptı. Hedeflediği sürede hizmete açtığı projelerle kent halkının büyük takdirini toplayan Güngör, şehrin trafiğini rahatlatmak ve kazaları önlemek adına önemli bir hizmete imza atmış oldu. Bu bağlamda vatandaşlar Güngör’den şehrin en önemli giriş noktalarından birisi olan ve trafik yoğunluğunun bir hayli fazla olduğu Sanayi Kavşağı’na da el atarak buraya da bir köprülük kavşak yapılmasını istiyor. Sürücüler, köprülü kavşağın yapılması halinde hem şehir dışından gelen vatandaşların kente daha rahat bir giriş yapacağını hem de zamandan tasarruf sağlanayacağını belirtiyor.IMG_7884Ekran Resmi 2022-09-19 16.03.17

IŞIKLARDAN KURTULURUZ, TRAFİK ÇOK RAHATLAR

Sanayi Kavşağı’na köprülü kavşak yapılmasını isteyen sürücüler şunları söyledi: “

ihsan ergücüİhsan Ergücü; Buraya köprülü kavşak yapılsa güzel olur. Trafiğin aksamamasını sağlar. Bekleme yapmadan dümdüz geçilir. Işıklardan kurtuluruz, trafik çok rahatlar. Burada kazada çok oluyor. Sürekli sıkışıyor. Hatta burada bir ara zincirleme kaza olduğunda gördüm. Yapılırsa şehrimizin trafiği için çok iyi olur.

Onikişubat Belediyesi’nin Aile Eğitim Programı devam ediyor Onikişubat Belediyesi’nin Aile Eğitim Programı devam ediyor

UMARIM BÖYLE BİR PROJE HAYATA GEÇER

Mehdi DoğmuşMehdi Doğmuş; Sanayi Kavşağı’na köprülü kavşak yapılmasını tabii ki isteriz. Eğer buraya köprülü kavşak yapılırsa, dışarıdan gelen vatandaşlar Kahramanmaraş’ımıza güzel bir şekilde giriş yapmış olurlar. Umarım böyle bir proje hayata geçer. Trafiğin rahatlaması açısından önem arz ediyor.

KÖPRÜLÜ KAVŞAK PROJESİ YAPILSA İYİ OLUR

Bahaattin sekreterBahattin Sekreter; Bu kavşağa köprülü kavşak projesi yapılsa iyi olur. Nasıl olsa her yere yol yapıyorlar, devlette para çok bir de köprülü kavşak yapsınlar.

IŞIKLARDA BEKLEME SÜREMİZ YOK OLUR

halil polatHalil Polat; Köprülü kavşak yapılsa iyi olur. Işıklarda bekleme süremiz yok olur. Zamandan tasarruf etmiş oluruz. Şehrin trafiği için faydalı olur.

YAPILMIŞ OLSA IŞIKTA BEKLEMEDEN DİREKT GEÇİŞ YAPARDIK

fatih biliciFatih Bilici; Ben Kahramanmaraş’a Gaziantep’ten iş için geldim. Burada köprülü kavşak projesi olsa ışıkta beklemeden direkt geçiş yapardık. Gideceğim yere daha hızlı varmış olurdum.

BAZEN BURADA TRAFİK KAZALARINA DA DENK GELDİM

emin vayvaylıEmin Vayvaylı; Kahramanmaraş’ın en sıkıntılı, en önemli giriş noktası buraya köprülü kavşak lazım. Sürekli buradan geçerim. Bazen burada trafik kazalarına da denk geldim.

KÖPRÜLÜ KAVŞAKTA ALTTAN GEÇİYORSUN RAHAT ÜSTEN GEÇİYORSUN RAHAT

ibrahim polat demirciİbrahim Polat Demirci; Ben Almanya’da yaşıyorum. Buraya kavşak yapılmasını istiyorum. Köprülü kavşakta alttan geçiyorsun rahat üsten geçiyorsun rahat. Belediye başkanından rica ediyorum buraya el atsın. Ayrıca Belediye başkanından Pazarcık’a da el atmasını istiyorum. Pazarcık’ın şehir içi trafik sorunu daha kötü. Rica ediyorum lütfen, bunu Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a da duyuruyorum. Pazarcık’a o kadar gurbetçi geliyor, hepsi buraya milyonlarca dolar bırakıyor. Ben kendim şahsen 2 kişi geldiğim halde 5 bin Euro para harcadım. Pazarcık biraz sahipsiz bir memleket, Cumhurbaşkanına sesleniyorum Pazarcık’a el atın, Pazarcık’a bir süre gurbetçi insan geliyor, gurbetçi insanlar buraya dolar bırakıyor.

BURAYA KÖPRÜLÜ KAVŞAK LAZIM

halit taşHalit Taş; Buraya köprülü kavşak lazım. Işıklarda beklemeyi istemiyoruz. Köprülü kavşak burası için en önemli şey.

Haber: Abdulsamet İspir