tütüncü avmm-1

Kahramanmaraş’ın ve bölgenin en kapsamlı Alışveriş Merkezi Tütüncü AVM, kampanya ve yeniliklerle müşterilerine hizmet sunmaya devam ediyor. Kentte 2 büyük mağazası ve 5 şubesiyle A’dan Z’ye her çeşit ürünü bünyesinde bulunduran Tütüncü AVM’de Mobilya, beyaz eşya, küçük ev aletleri, çeyiz paketleri gibi birçok ürünler de 36 aya kadar elden taksit imkânı da sunuluyor. Tütüncü AVM Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Bayraktar yaptıkları kampanyalara değinerek, “Toplum olarak buruk bir bayram geçireceğiz. Depremlerde çalışan arkadaşlarımızdan, akrabalarımızdan, sevdiğimiz eş dosttan çok kayıp verdik. Rabbim inşallah böyle bir felaketi tekrar bizlere yaşatmaz. Hep birlikte 6 Şubat’ın yaralarını sarmaya devam ediyoruz. Bu şehrin sahibi olan halk ve biz esnaflar, güzel şehrimizi tekrar ayağa kaldıracağız. Tütüncü AVM ailesi olarak bütün zorlukların üstesinden hep beraber geleceğiz.

TELEVİZYON VE SÜPÜRGE HEDİYE EDİYORUZ

Bizler bölgenin en kapsamlı alışveriş merkezi olmak için yola çıktık. Halkımız, Tütüncü AVM’de mobilyadan beyaz eşyaya, halıdan perdeye, A’dan Z’ye her ürünü bulabilirler. Müşterilerimize kapı kapı dolaşıp ürün arama derdine son veriyoruz. Kahramanmaraş’ta 2 büyük AVM’miz ve 5 şubemiz var. Düğün yapacak ailelerimiz, çiftlerimiz Tütüncü AVM’yi gezmeden çeyizlerini, evinin ihtiyaçlarını almasınlar. Bizler mobilyada, halıda, perdede, beyaz eşyada dev kampanyalar yaptık. Binevler Şubemizde de büyük kampanyalarımız bulunuyor. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi alanlara televizyonunu biz hediye ediyoruz. Fiyatlarımızda çok cazip. Yine mobilyasını bizden alan müşterilimize elektrikli süpürge hediye ediyoruz. Televizyonlarda fiyatları sabit tuttuk. Depremde televizyonları kullanılamayacak hale gelen müşterilerimiz var onlar için televizyon fiyatlarını 2022 fiyatlarından veriyoruz. Vatandaşlarımız mutlaka Tütüncü AVM’yi ziyaret etsinler, gelsinler çayımızı kahvemizi içsinler, fiyat alsınlar biz gerekli yardımı ve ilgiyi gösteririz.

IMG_8185

ÖDEME KONUSUNDA KOLAYLIK SAĞLIYORUZ

YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar’dan Uzaktan Eğitim Açıklaması YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar’dan Uzaktan Eğitim Açıklaması

Evlenecek çiftlerimize ödeme konusunda kolaylık sağlıyoruz, kredi kartsız ve kefilsiz 36 aya kadar taksit imkânı sunuyoruz. Bunun yanı sıra peşinatsız taksit yapıyoruz. Bu şekilde müşterilerimiz kolay ve rahat şekilde alışverişlerini tamamlayabilirler. Biz bu halktan kazandıklarımızı, yine bu halka yatırım olarak sunmaktan keyif duyuyoruz. Tüm halkımızın, müşterilerimizin, sevdiklerimizin kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. İnşallah keseceğimiz kurbanlar bizleri kazadan, beladan, hastalıklardan, afetlerden korur” ifadelerini kullandı.

2-440

Haber: Eyüp Kağan Atlı