Türkiye’de 14 Mayıs günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı Seçimi ile Genel Seçimler öncesinde siyasi partilerde, milletvekili aday adaylığı başvurularına yoğun ilgi yaşanıyor. MHP’de Merkez Disiplin Kurulu üyeliği başta olmak üzere birçok görevlerde bulunan iş insanı Sermet Yıldız’da, aday adaylığı başvurusunu yaptı. Çeyrek asırdır Milliyetçi-Ülkücü hareketin içinde genel merkez teşkilatında da üst düzey görev alan ve partisinin 27. Dönem Milletvekili adayı olan Sermet Yıldız, 14 Mayıs’ta yapılacak 28. Dönem Milletvekili Seçimi için yeniden göreve talip oldu. Resmi başvurusunu yapan Yıldız, depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlara baş sağlığı; yaralılara da acil şifalar diledi.

KAHRAMANMARAŞ’IN BİR EVLADI OLARAK ŞEHRİME HİZMET ETMENİN GAYRETİNDE OLACAĞIZ

‘Derdimiz milletimiz, devletimiz, vatanın bölünmez bütünlüğüdür’ diyen MHP Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı Sermet Yıldız, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerin bu açıdan büyük önem arz ettiğine vurgu yaptı. Depremin kalbindeki Kahramanmaraş’ın dört bir yanında çeşitli yardım faaliyetlerinde öncü olduğunu hatırlatan Yıldız, “Bu kutlu davanın her basamağında görev alarak en iyi şekilde yerine getirmenin gayretinde oldum. Geçtiğimiz bu zor süreçte ülkemiz ve Kahramanmaraş’ımıza her türlü katkıyı sunabilme adına bu kutlu yola çıktım. Dün olduğu gibi bugün de Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli'nin yanındayız. Türkiye'nin teminatı olan Milliyetçi Hareket Partisi’nin safında ülkemiz ve geleceğimiz adına çok önemli bir seçimde elimizi değil gövdemizi taşın altına koyacağız. 14 Mayıs 2023 tarihinde bu kutlu emanetimizi yüce Meclis'imize taşıyacak, Kahramanmaraş’ın bir evladı olarak şehrime hizmet etmenin gayretinde olacağız. Sürecin camiamıza, şehrimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum” şeklinde konuştu.

Kahramanmaraşlı Milli Pedallar Büyükşehir’in Parkurunda Piste Çıktı Kahramanmaraşlı Milli Pedallar Büyükşehir’in Parkurunda Piste Çıktı

Haber: Emrah Özdemir