Ce

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala Kahramanmaraş’ta Yeniden Refah Partisi de çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Kahramanmaraş’a gelerek açık hava toplantıları düzenledi. Düzenlenen açık hava toplantısının sonuncusu da Onikişubat ilçesi seçim ofisi önünde gerçekleştirildi. Burada vatandaşlara seslenen Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Kahramanmaraş’ta sokaklar miting meydanı. İlçeler, merkez, Kahramanmaraş’ın her köşesi Yeniden Refah diyor. İnşallah Onikişubat ‘ta belediye başkan adayımız Fatih Mehmet Ceyhan Bey, Büyükşehir’de Muhammet Aydoğar bey omuz omuza verecekler ve 1 Nisan’dan itibaren Kahramanmaraş’ımıza hak ettikleri hizmeti getirecekler” şeklinde konuştu.

I M G 9787

KAHRAMANMARAŞLILAR RANTÇI BELEDİYECİLİK YERİNE AHLAKLI BELEDİYECİLİĞİ İSTİYORLAR

Kahramanmaraş halkının coşkusu karşısında onore olduklarını ifade eden Fatih Erbakan, sözlerine şöyle devam etti: “Kahramanmaraş’ta Yeniden Refah coşkusunu bütün ilçelerinde yaşıyorum. Hem merkezde hem de diğer ilçelerinde Yeniden Refah partimizin ayak sesleri en güçlü şekilde duyuluyor. Kahramanmaraş haklı bütün ilçeleriyle beraber Büyükşehriyle beraber 31 Martta sandıkları patlatacağını gösteriyor elhamdülillah. Çünkü Kahramanmaraşlılar ekonomik krizden bunalmış durumda, geçim derdinden bunalmış durumda enflasyondan, hayat pahalılığından, açlık sınırından yoksulluk sınırının altında ki maaşlardan, adaletsizlikten ve aynı zamanda da belediye hizmetlerindeki rantçı belediyecilikten bunalmış durumda. Rantçı belediyecilik yerine ahlaklı belediyeciliği istiyorlar. Bununla beraber geçtiğimiz sene yaşadığımız büyük depremden sonra verilen sözlerin ortaya konulan vaatlerin maalesef yerine tam manasıyla getirilememesiyle şikâyetçi durumdalar. Yine aynı şekilde Kahramanmaraş’ta geçen seçim öncesi çok vaatler verildi. Bütün yaralar 1 yıl içerisinde sarılacak dendi. Ama 1 seneyi geçtik vaat edilenlerin yüzde 10’u yapılmış durumda. Bütün bunlar Kahramanmaraşlıların milli görüşe duyduğu özlemi arttırıyor, yeniden refaha duyduğu özlemi arttırıyor, değişime duyduğu özlemi arttırıyor.

I M G 9750

1994’TE OLDUĞU GİBİ YENİDEN DESTAN YAZACAĞIZ, YENİDEN TARİH YAZACAĞIZ

Kibirli adaletsiz ve maalesef rant peşinde bir belediyecilik anlayışı. Bununla beraber 10 bin liralık açlık sınırının yarısı kadar emekli maaşları. 17 bin liralık asgari ücret açlık sınırın 2 bin 500 lira altında. Yoksulluk sınırı 53 bin lira olmuş. 53 bin liradan fazla bu ülkede evine gelir giren kaç aile var. Bu hesaba göre halkın yüzde 85'i yoksul yüzde 45'i açlık sınırının altında ve bütün bunların üstüne deprem yaralarının gerektiği gibi sarılamaması da üstüne binmiş. İşte bütün bu sıkıntılardan kurtuluş olarak geçmiş dönemden hatırladıkları o milli görüş bereketini, milli görüş yönetimini arıyor Kahramanmaraşlılar. Kahramanmaraş halkı önce 31 Mart’ta arkasından 2028 de Yeniden Refah diyecek milli görüş diyecek ve 1 Nisandan itibaren ahlaklı belediyecilik yönetimi başlatacağız. Efsane milli görüş dönemi belediyeciliğini başlatacağız.  1994’te olduğu gibi yeniden destan yazacağız, yeniden tarih yazacağız. Hem Onikişubat ’ta hem Büyükşehir Belediyesinde milli görüşlü belediye başkanlarını, ahlaklı belediyecilik uygulamalarını hayata geçirecek mühendis belediye başkan adayımız genç dinamik Muhammet Aydoğar, Kahramanmaraş’ın yeniden imar ve inşasını 1 Nisan’dan itibaren başlatacak ve gerçekleştirecek.

I M G 9827

YENİDEN BOLLUK VE BEREKET DÖNEMİ YİNE MİLLİ GÖRÜŞLE YİNE REFAHLA YAŞANACAK

Ekonomik krizin geçim derdinin hayat pahalılığının çözümünü ortaya koyacağız. Erbakan hocamız 1996’da bunu yaptı o zaman da ekonomik kriz vardı, o zaman da enflasyon vardı ama israfı önledi, hortumları kesti, havuz sistemiyle denk bütçede faiz canavarından ülkeyi kurtardı. Milli kaynak paketleriyle kaynak üretti ve dar gelirlinin alım gücünü, refah seviyesini arttırdı. Bugün yaptıkları gibi sadaka dağıtmak, erzak kömür dağıtmak yerine milletin cebine gelir koydu. İşçinin, emeklinin, çiftçinin, köylünün yüzü güldü. Aynı milli görüş modeliyle, aynı ekonomik modelle, borç faiz zam vergi ekonomisi yerine üretim istihdam ihracat odaklı ekonomi modeliyle kamuda israfı önleyerek ve Yeniden Refah Partimizin ortaya koyduğu milli kaynak paketleri kitabındaki adımları atıp kaynak üreteceğiz ve o imkânlarla inşallah milletimizin yüzünü güldüreceğiz. Yeniden bolluk ve bereket dönemi yine milli görüşle yine Refahla yaşanacak.

KAHRAMANMARAŞ’IN HER KÖŞESİ YENİDEN REFAH DİYOR

Kahramanmaraşlılar milli görüş belediyeciliğini çok iyi biliyor. Erbakan hocamızın Başbakan olduğu dönemdeki yapmış olduğu ispatları da çok iyi biliyor. Özlemle anıyor. Bu nedenle kurtuluşu ancak ve ancak Yeniden Refah’la milli görüşle olacağını çok iyi biliyor. Allaha şükürler olsun Kahramanmaraş’ta sokaklar miting meydanı. İlçeler, merkez, Kahramanmaraş’ın her köşesi Yeniden Refah diyor. İnşallah Onikişubat ‘ta belediye başkan adayımız Fatih Mehmet Ceyhan Bey, Büyükşehir’de Muhammet Aydoğar bey omuz omuza verecekler ve 1 Nisan’dan itibaren Kahramanmaraş’ımıza hak ettikleri hizmeti getirecekler. Bu vesileyle 1 Nisan ahlaklı belediyecilik döneminin başlangıç tarihi olarak şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun. Belediyelerde yeniden 1994 ruhunu canlandırmayı, yeniden destanlar yazmayı, yeniden tarih yazmayı başkanlarımız, bizlere inşallah nasip eylesin. 2028’de milli görüş iktidarını inşallah nasip eylesin. Aziz milletimizin ve tüm ezilenlerin mazlumların kurtuluşunu nasip eylesin. Gazze’den Arakana, Keşmir’den Yemene, Suriye’ye bütün zulme uğrayan Müslümanların kurtuluşunu nasip eylesin. Bu yaptığımız hayırlı çalışmaları da hem 31 Mart’ta hem de 2028’de milli görüşün, Yeniden Refah’ın en büyük zaferlerini en büyük şahlanışını vesile eylesin inşallah. Yeniden refah dönemini, ahlaklı belediyecilik dönemi, yeniden milli görüş dönemi Onikişubat’a ve Kahramanmaraş’a hayırlı olsun bütün Türkiye’ye hayırlı olsun inşallah. Hepinize bizleri yalnız bırakmadığınız için bir kez daha ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

I M G 9810

Muhabir: MELİSA TÜRKMEN