31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Av. Fırat Görgel’e kent genelinde büyük bir teveccüh gösteriliyor. Başkan adayı Fırat Görgel’in adaylığı memleketi Kahramanmaraş’ta coşkuyla karşılandı. Fırat Görgel’e bir destekte iş insanı Mehmet Beşen’den geldi. Beşen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, güçlü bir Kahramanmaraş’ın imar ve inşası için Fırat Görgel’e destek verilmesi gerektiğini ifade etti. 

GÜÇLÜ BİR KAHRAMANMARAŞ İÇİN GÖRGEL’E GÜÇLÜ DESTEK

Mehmet Beşen, “6 Şubat depreminde büyük yıkım ve acılar yaşanan Kahramanmaraş’ımızın eski günlerine dönmesi hepimizin ortak dileğidir. Bu anlamda önümüzdeki 31 Mart yerel seçimleri büyük önem arz etmektedir. Bu şehrin hızla ayağa kalkması için güçlü iktidar desteğine ihtiyaç vardır. Her fırsatta Kahramanmaraş’ımıza desteğini ifade eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Bey bir bayrak değişimi yaparak Sayın Hayrettin Güngör’ün yerine yeni dönemde, AK Parti’nin yereldeki teşkilatlarının hemen her yerinde başarılı bir şekilde görev yapmış, halkın gönlünde yer edinmiş, genç, dinamik, çalışkan ve dürüst bir kişiliğe sahip olan Av. Fırat Görgel’i aday göstermesi kentte büyük bir memnuniyet ile karşılanmış siyasete yeni bir heyecan getirmiştir. Fırat Görgel kardeşimizden halkın beklentileri çok yüksek olup üzerinde büyük sorumluluk bulunmaktadır.

Kahramanmaraş’ta eşsiz güzellikte gün batımı Kahramanmaraş’ta eşsiz güzellikte gün batımı

KADİM ŞEHRİMİZİ YENİDEN HIZLI BİR ŞEKİLDE AYAĞA KALDIRMANIN MÜCADELESİNİ VERECEĞİZ

Şehrimizde, Bakanımız Sayın Prof. Dr. Vahit Kirişci Beyin liderliğinde milletvekillerimizle birlikte gerek siyasette gerekse bürokraside gerçekleşen uyuma, İş dünyası, esnaf ve ticaret erbaplarının da katkı sağlamasıyla birlikte bu kadim şehri yeniden hızlı bir şekilde ayağa kaldırmanın mücadelesini vereceğiz. Görgel’in güçlü bir Kahramanmaraş imar ve inşası için ciddi bir destekle seçimleri kazanması için ona çok destek vermeliyiz. Sayın Fırat Görgel bu şehrin her caddesini, sokağını ve aynı zamanda da yaşadığımız tüm sorunları bilen bir kişi olarak kuracağı güçlü kadrolarla, Cumhurbaşkanımız ve Bakanımız Mehmet Özhaseki’nin destekleri, Milletvekillerimizin de gayretleri ile herkesin en kısa zamanda işine, evine kavuşacağı modern, daha yaşanabilir Kahramanmaraş’ın inşa edileceği günlerin yakın olduğunu ümit ediyorum. Her şey Kahramanmaraş’ımız için” ifadelerini kullandı.

Muhabir: MELİSA TÜRKMEN