Aynı zamanda Ahilik Derneği Başkanı olan Kadir Can Şentürk Kahramanmaraş’ta otomobil sektöründe açtığı işletmelerle hem istihdama katkı sağlıyor hem de kent halkına en iyi hizmeti vermeye çalışıyor. Daha önce sigorta ve ekspertiz firmasıyla Kahramanmaraş’a hizmet veren Şentürk, LastikVs isimli oto lastik firmasını da açarak sektöre yeni bir hava kattı. Egemenlik Mahallesi Hoca Ahmet Yesevi Bulvarı üzerinde bulunan LastikVs’nin açılışına şehrin farklı kesimlerinden birçok siyasetçi katıldı. Açılışa AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel, CHP İl Başkanı Esat Şengül, İyi Parti İl Başkanı Ahmet Çabukel, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Doğan Murat Kılıç, Deva Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Salih Dökme ve diğer ilgililer katıldı.

IMG_5570

TİCARET BORSASINDA BAYRAK DEĞİŞİMİ! TİCARET BORSASINDA BAYRAK DEĞİŞİMİ!

“MUTLUYUZ, GURURLUYUZ”

Açılışta konuşan İşletme Sahibi Kadir Can Şentürk; “Mutluyuz, gururluyuz, şehrimize bir işletme kazandırmanın ve birkaç kişi de olsa daha fazladan istihdam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tabi bir de dostlarımızla, sevenlerimizle bir arada olmanın mutluluğu var. Her cenahtan, her camiadan insan buraya geldi. Bu da ayrı bir iftihar kaynağı. Allah hayırlara vesile etsin” diye konuştu.

KADİR BEY’İ TEBRİK EDİYORUZ

Açılışta konuşan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir ise; “İş yeri açılışı için Kadir Bey’i tebrik ediyoruz. Lastik sektöründe yeni bir iş yeri açmış. Helalinden bol kazanç diliyorum. Herkesin işinin çalışması karşılığı kadardır. İnşallah güzel çalışırlar. Bol rızıkla rızıklanırlar. Kahramanmaraş’ta iş yerinin açılması ve ticari hayatın canlanması bizim temennimiz. O yüzden bu konuda emek veren bütün kardeşlerimizin yanında oluyoruz. Kadir Bey’i de tebrik ediyorum. Bol kazanç diliyorum” şeklinde konuştu.

ALLAH BOL KAZANÇ VERSİN

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç ise; “Bugün Kadir Can Şentürk’ün iş yeri açılışındayız. Allah bol kazanç versin. Kendisini kutluyorum. AK Parti İl Başkanı burada, CHP olarak ben ve İl Başkanım burada. Saadet Partisi’nin temsilcileri burada. Siyasi partilerin temsilcilerini bir araya getirmek bir başarıdır. Belli ki sevilen ve sayılan bir kardeşimiz. Tekrardan hayırlı uğurlu olsun diyorum” ifadelerini kullandı.

KAHRAMANMARAŞ’IMIZ İÇİN GÜZEL BİR MÜESSESE

AK Parti İl Başkanı Av. Fırat Görgel ise; “Gerçekten Kahramanmaraş’ımız için güzel bir müessese. Ben Kadir Bey’e özellikle çok teşekkür ediyorum. Yeni bir istihdam alanı, tertemiz, çok güzel, kendisine yakışır bir iş yeri olmuş. Hayırlı bol kazançlar diliyorum. Burada inşallah hayırlı işlere vesile olur. Ben müesseseyi kuranları tebrik ediyorum ve teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

HAYIRLI UĞURLU OLMASINI TEMENNİ EDİYORUZ

CHP İl Başkanı Esat Şengül ise; “Hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz. Kadir Can Şentürk Bey’in Ahilik Derneği Başkanı olarak böyle bir esnaflığa soyunmuş olmasını memleketimiz ve milletimiz adına son derece olumlu buluyorum. Tekrar hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

İNSANLARA ÖRNEK OLAN BİR KARDEŞİMİZİN BÖYLE BİR YER AÇMIŞ OLMASI DA AYRICA GURUR VERİCİ

Açılışta konuşan İyi Parti İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel ise; “Öncelikle Kahramanmaraş’ımıza böyle bir hizmet alanı kazandırdığı için Kadir Can kardeşimizi tebrik ediyorum. Kahramanmaraş’a hizmet eden herkese çok teşekkür ederiz. Allah hepsinden razı olsun. Duruşuyla, davranışlarıyla insanlara örnek olan bir kardeşimizin böyle bir yer açmış olması da ayrıca gurur verici. İnşallah hizmetlerini en iyi şekilde burada da devam ettireceğini düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

IMG_5518

GÜZEL BİR İŞLETME

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ise; “Hemşerimiz Sebahattin Şentürk’ün ve oğlu Kadir Can Şentürk’ün açmış olduğu lastik dükkanındayız. Güzel bir işletme. Başarılar diliyoruz. İyi kazançlar diliyoruz. Zamanlama olarak da güzel. Kış lastikleri hazırlanıyor. Herkes kış lastiğini taksın kışa öyle girsin” dedi.

HAYIRLI VE BEREKETLİ OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM

İyi Parti Av. Doğan Murat Kılıç ise; “Kadir Can Bey; kimliğiyle, duruşuyla bizim için ve şehrimiz için değerli birisi. Kendisi buranın açılışını şu an yapıyor ama bir aydır faaliyette. Müşterilerinden bir tanesi de benim. Hayırlı ve bereketli olmasını temenni ediyorum. Bütün siyasi partilerin katılımından dolayı kendisinin sevildiğini görmüş oluyoruz. Şehre katmış olduğu katkılardan dolayı kendisine tekrardan teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BUGÜNLERDE ZOR ŞARTLARDA BÖYLE BİR İŞ YERİ AÇMAK GERÇEKTEN YÜREK İSTER

Deva Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Salih Dökme ise; “Şentürk Ailesine hayırlı olsun. Bugünlerde zor şartlarda böyle bir iş yeri açmak gerçekten yürek ister. İnşallah bu zor günleri tekrar atlatırız ve insanlar buraya gelip rahatlıkla lastik alabilirler. Tekrardan hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

IMG_5536

Haber: Burak Alkaya