I M G 0894 Min

Kahramanmaraş’ta Kurban Bayramı’nın ilk günü, kentin önde gelen protokol üyeleri, yerel yöneticiler, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşu liderleri, geleneksel bayramlaşma töreni için bir araya geldi.

I M G 0899 Min

I M G 0866 Min

Büyükşehir Belediyesi yanındaki Milli İrade Meydanı’nda gerçekleşen törende, Kurban Bayramı coşkulu bir atmosferde kutlandı. Törende, Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer ve protokol üyeleri, halkla bir araya gelerek bayramın birlik ve beraberlik ruhunu güçlendirdi.

I M G 0912 Min

Kahramanmaraş Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi organizasyonunda düzenlenen Bayramlaşma törenine; Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Emin Mehmet Terzioğlu, AK Parti Milletvekilleri Ömer Oruç Bilal Debgici, Tuba Köksal, DEVA Partisi Milletvekili İrfan Karatutlu, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, AK Parti İl Başkanı Cüneyt Doğan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Hüseyin Vahit Demiröz, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Muhammed Aydoğar, kamu kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

I M G 0900 Min

BAYRAMIMIZ GÜZEL GEÇİYOR

Törende konuşma yapan Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer; “Kahramanmaraş’ımızda çok önemli bir gün, Kurban Bayramı’nı hep beraber kutlamanın sevincini yaşıyoruz. Kahramanmaraşlı kardeşlerimizle bayramlaştık. Çok güzel bir bayram geçiyor, şu anda önemli bir kaza ve bir sıkıntı yok, yollarımız trafiğe açık ve vatandaşlarımız da duyarlı davranıyor. Herkese teşekkür ediyorum nice böyle mutlu bayramlar yaşayalım” dedi.

I M G 0897 Min

Editör: Melisa Türkmen