Geçtiğimiz günlerde açıklanan yüzde 0.69 faiz oranı ve 180 ay vade ile 2 milyon 500 bin liraya kadar kullanılabilecek Kentsel Dönüşüm kredisine başvuracak Kahramanmaraşlılar, dilerlerse borçlarını kendileri ve yakınları için güvence altına almalarını sağlayan kredi hayat sigortalarını bankalara göre yüzde 40’a varan indirimlerle yaptırabilecek. Fiyat avantajlı Kentsel Dönüşüm Kredi Hayat Sigortası, Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş.’nin dijital platformu olayinkolayi.com üzerinden, yalnızca 6 kısa bilgi ile online olarak kolaylıkla satın alınabiliyor.

DÜŞÜK FAİZLİ, UZUN VADELİ KENTSEL DÖNÜŞÜM KREDİSİ

Yüzölçümünün önemli bir bölümü deprem tehlikesi altında bulunan Türkiye’de, başta Kahramanmaraş olmak üzere kentsel dönüşümle yenilenmesi gereken yüz binlerce konut bulunuyor. Söz konusu yapılarda oturanlar, binalarını güvenli hale getirmek istese de birçoğunun bütçesi buna el vermiyor. T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığınca açıklanan ve ilk etapta pilot şehir olarak İstanbul, İzmir, Manisa, Kahramanmaraş ve Tekirdağ'da uygulamaya giren düşük faizli, uzun vadeli kentsel dönüşüm kredisi, riskli binaların yenilenmesi sürecini daha da hızlandıracak. Binalarını kentsel dönüşüm kredisi ile depreme karşı güvenli hale getirmek isteyen vatandaşların önünde, hayat sigortalı ve hayat sigortasız olarak iki farklı seçenek bulunuyor. Kentsel dönüşüm kredisi borçlarını kendileri ve yakınları için güvence altına almak için kredi hayat sigortası yaptıracak tüketiciler, poliçelerini, oturdukları yerden kolayca ve üstelik bankalara göre neredeyse yarı fiyatına satın alabiliyor. 

KREDİ BORCUNU AVANTAJLI FİYATLARLA GÜVENCE ALTINA ALMAK

2018’den bu yana milyonlarca ziyaretçisine konut, kredi ve sigorta süreçlerinde destek olan olayinkolayi.com, Kredi Hayat Sigortası konusunda sadece hayatın beklenmeyen sürprizlerine karşı kredi borcunu avantajlı fiyatlarla güvence altına almakla kalmıyor, aynı zamanda sunduğu ücretsiz asistanlık hizmetiyle de tüketicilerin kredi yolculuğunda birçok sorusuna yanıt vererek, kolay çözümler sunuyor.

KREDİ HAYAT SİGORTASI HAKKINDA

Kentsel Dönüşüm Kredisi kullanacak Kahramanmaraşlılar, hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında 0850 222 3466 numaralı Çağrı Merkezi numarası veya Whatsapp hattı üzerinden anlık yanıt sistemiyle, olayinkolayi.com’un sunduğu avantajlı Kredi Hayat Sigortası hakkındaki tüm sorularına, en kolay yoldan cevap alabilirler.

Kaynak: HABER MERKEZİ