12. Uluslararası Elbistan Ultramaraton Türkiye Şampiyonası başladı 12. Uluslararası Elbistan Ultramaraton Türkiye Şampiyonası başladı

İddialara göre, Pazarcık İlçesi Narlı mahallesinde 11 yaşında ortaokul öğrencisi okula gitmek için yaya olarak evden çıktı bu sırada da yanına yaklaşan bir otomobilin içindeki şahıs kız çocuğuna kendisini öğretmen olarak tanıtıp “ben öğretmenim gel seni okuluna bırakayım” diyerek aracına aldı. Bir süre ilerleyip gözden kayboldu. Bunun üzerine 11 yaşındaki kız durumu ailesine anlatarak ailesi ile beraber jandarmaya giderek tecavüze uğradığını öne sürdü. Şikayet üzerine şüpheli jandarma ekiplerince gözaltına alındı. Jandarmada işlemleri tamamlanan şüpheli adliyeye sevk edildi. Çıkarıldığı mahkemede tutuklandı. Yaşanan bu durum ilçe halkı tarafından tepki ile karşılanırken bir grup vatandaş  jandarma önüne gelerek şüpheli şahsı linç etmek istedi. Tecavüz şüphelisi şahsın babasının ilçe de fabrikatör olduğu öğrenildi.

Daha öncede 16 yaşındaki kıza tecavüz suçlamasıyla yargılandı.
11 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz ettiği öne sürülen M.G'nin 2 yıl önce de yine ilçede 16 yaşındaki  bir kız çocuğuna tecavüz ettiği gerekçesiyle yargılanmıştı.