Tadilat-tamirattan, emlak sektörüne, temizlikten, mimarlığa pek çok alanda hizmet veren doğrufiyat.net, mimarlık alanında da sunduğu hizmetler ile farkını ortaya koyuyor. Evlerindeki tasarımdan ve düzenden memnun olmayan vatandaşlar, doğrufiyat.net’in mimarlık departmanıyla iletişime geçerek en iyi hizmeti alıyor. Doğrufiyat.net’in mimarlık departmanında çalışanlar kendileri ile iletişime geçen vatandaşlara en doğru ve en uygun tasarım modellerini sunarak müşterilerinin beğenisine sunuyor. Doğrufiyat.net’i ve mimarlık alanında yaptıkları çalışmaları gazetemize anlatan doğrufiyat.net Onikişubat Temsilciliğinde mimar olarak çalışan Gülnaz Özcan, müşteri memnuniyetinin kendileri için en önemli unsur olduğunu kaydetti. Özcan, en iyi tasarım fikrini almak isteyen vatandaşları doğrufiyat.net’e davet etti.

Gülnaz ÖzcGHan

İNSANLARIN KİŞİSEL ÖZELLİKLERİNE GÖRE TASARIM YAPIYORUZ

Mimar Gülnaz Özcan; “Doğrufiyat.net mimarlık bölümü, insanların evlerinde daha istedikleri bir hayatı sunabilmek için, daha rahat bir yaşam sunabilmek için çalışan bir firma. Bizim bir sitemiz var. Sosyal medya hesaplarımızdan bu sitenin linki görülebiliyor. Bize oradan ulaşılabiliyor. Bizimle iletişime geçmek isteyen insanlar oradan form doldurup bizimle iletişime geçiyorlar. Oradan insanların isteklerini dinliyoruz, nasıl bir evde yaşanmak isteniyorsa kişisel özelliklerinize göre biz tasarlıyoruz” şeklinde konuştu.

IMG_8474

DOĞRUFİYAT.NET OLARAK HİZMET ETTİĞİMİZ EVLERİN TEMİZLİĞİNİ DE BİZ YAPIYORUZ

Doğrufiyat.net olarak hizmet ettikleri evlere temizlik hizmeti de sunduklarını ifade eden Özcan; “Bizimle iletişime geçen insanlarla ön görüşme için evlerine gidiyoruz, ölçülerini alıyoruz. Daha sonra kendilerini dinliyoruz. Örneğin salonunu veya mutfağını yenilemek istediğini söylüyorlar. Bize istedikleri tarzı gösteriyorlar, bizde uygun olup, olmadığını söylüyoruz. Alternatifler sunuyoruz. Bazı renk önerilerinde bulunuyoruz, daha açık ferah tonlar mı istersiniz, yoksa koyu tonlar mı istersiniz, yemek pişirme alanınızı hangi yönde istersiniz gibi sorular soruyoruz. Onların rahat kullanımını da devam ettirmeye çalışıyoruz.  Doğrufiyat.net olarak hizmet ettiğimiz evlerin temizliğini de biz yapıyoruz. Emlak bölümümüz var, emlak bölümümüzde de farklı emlak danışmanlarımız var. Bu şekilde farklı çalışma alanlarımız da mevcut” diye konuştu.

GÜZEL GERİ DÖNÜŞLER ALIYORUZ

Hizmet verdikleri insanların evlerine gittiklerinde güzel geri dönüşler aldıklarını dile getiren Özcan; “Doğrufiyat.net 15 yıldır hizmet veriyor. Daha önceki yıllarda emlak olarak ilerliyorduk. Sosyal medyada da çok bilinen bir yer. Mimarlık kısmı için konuşursam, bizden hizmet alan insanların evlerine gittiğimizde mutlu olduklarını gözlemledik. Bir sorun olduğunda yine söylüyorlar, biz onu yine telafi ediyoruz” ifadelerini kullandı.

İLK OLARAK TASARIMLARI ÇİZİM OLARAK SUNUYORUZ

Tasarımları ilk olarak çizim olarak sunduklarını ifade eden Özcan; “Bizden hizmet almak isteyen vatandaşlarımızın aklında soru işaretleri olmasın. “Biz internetten herhangi bir resim gösterip bunu yapacağız” demiyoruz. Onların beğendikleri ve bizim tasarımımız üzerine öncelikle çiziyoruz. Çizim üzerinde öncelikle 2 boyut olarak da müşterimize sunuyoruz. Daha sonrada çizdiğimiz tasarımın kendi evlerinde nasıl duracağını gösteriyoruz. Böylelikle müşterilerimizin içi rahat etmiş oluyor. Eğer evinizde veya işyerinizde istediğiniz bir değişim varsa, bizden fikir almak isterseniz veya yeni bir tasarım almak isterseniz doğrufiyat.net’e bekleriz” diyerek sözlerini tamamladı.

IMG_8481

Haber: Burak Alkaya