3 yıldır son teknoloji cihazları ve donanımlı diş hekimleri ile kentte ağız ve diş sağlığı noktasında her türlü ihtiyaca cevap veren HK Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; Şehit Abdullah Çavuş Mahallesi, Alparslan Türkeş Bulvarı üzeri 12 Şubat Parkı yanı Pentapark’ın altındaki nezih yerinde hastalarına şifa dağıtıyor. 3 hekimi ile implanttan botoks tedavisine, gülüş tasarımından ileri cerrahiye kadar birçok hizmeti bünyesinde barındıran Poliklinik, gece 24.00’e kadar hizmet vermekle kalmıyor aynı zamanda evde sağlık hizmeti de sunuyor. Bu bağlamda çalışmalarına ilişkin gazetemize açıklamalarda bulunan HK Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğin kurucusu Diş Hekimi Mehmet Hilmi Kara, klinikte ücretsiz muayene imkânı da sunduklarına vurgu yaparak, “Tüm hastalarımızı kliniğimize bekliyoruz” dedi. 

IMG_5515

EVDE SAĞLIK HİZMETİ VERMEKTEYİZ

Genel anesteziyle diş tedavileri yaptıklarına da dikkat çeken Kara, “HK Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 4 kliniğe ve her türlü cihaza sahiptir. Kliğimiz gece 24.00’e kadar hizmet vermektedir. Aynı zamanda evde sağlık hizmeti vermekteyiz. Genel anesteziyle diş tedavileri yapılabilmektedir. Çocuk tedavisi, dişe tedavisi, ortodontik tedavi, implant, botoks tedavileri, gülüş tasarımı, ileri cerrahi her türlü tedavimiz kliniğimizde mevcut, aynı zamanda kliniğimizde gülüş tasarımı yapılabilmektedir. Muayenemiz ücretsizdir. Kliniğimizde aynı zamanda tüm görüntüleme sistemi vardır; sefalometrik görüntüleme, tomografi, panoramik hepsi ücretsiz yapılabilmektedir” dedi.

IMG_5544

ŞU ANDA YOĞUNLUĞUMUZ DEVAM ETMEKTE

Kara, pandemi sonrası yaşadıkları yoğunluktan bahsederek şunları söyledi: “Koronavirüs zamanında insanlar randevularını erteledi, tedavilerini yapmaktan çekindiler ama normalleşme süreciyle birlikte hastalarımız gelmeye başladılar, şu anda yoğunluğumuz devam etmekte. Şu anda tüm tedbirleri alarak tedavilerimize devam etmekteyiz. Tüm hastalarımızı kliniğimize bekliyoruz. Onlara her türlü imkânı sunmaya hazırız.”

Öğrencilerin Şefkat Eli Can Dostlara Uzandı Öğrencilerin Şefkat Eli Can Dostlara Uzandı

IMG_5500-1

Haber: Abdulsamet İspir