SAtış Haberleri

SAtış haberleri ve güncel SAtış gelişmeleri, SAtış ile ilgili tüm video, SAtış fotoğrafları ve SAtış haberleri Kahramanmaraş Manşet Gazetesi - Son Dakika Haberleri - Kahramanmaraş Haberleri - Asayiş Haberleri - Kahramanmaraş sitemizde


ÖZEL HABER

Türkoğlu’nda Kılılı Mahallesi, Kocakışla Mevkii'nde yer alan 356,37 metrekare arsanın, mahkeme yoluyla satışı için ihaleye çıkıldı.

ONİKİŞUBAT

Dulkadiroğlu Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü tarafından Karamanlı Mahallesi’nde bulunan 110 metrekare iş yerinin satışı için ihaleye çıkıldı.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ta Onikişubat Belediyesi tarafından biri kamyonet, ikisi iş makinesi olmak üzere üç aracın satışı için ihaleye çıkıldı.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ın Onikişubat İlçesi Hayrullah Mahallesi Piazza AVM civarında bulunan 11 adet arsa bir borçtan dolayı ihale yoluyla satışa çıkarıldı.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesinde bulunan 3 adet konut, 1 milyon 500 bin lira bedelle satışa çıkarıldı.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü hizmet binasının bulunduğu 18 bin 951 metrekarelik arsa, 132 milyon 660 bin bedelle satışa çıkarıldı.

KAHRAMANMARAŞ

Onikişubat ilçesinde ticari amaçlı işyerlerinin yoğun olarak bulunduğu bölgede 5 bin 337 metrekare arsa, 32 milyon 27 bin 820 lira...

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraşspor'un tutkulu taraftarları için özel olarak tasarlanan yeni formalar, kmsstore.com.tr online satış platformlarında 200 TL’den satışa sunuldu.

Türkiye Gündemi

Bir kişi bir internet sitesine satış için konulan aracı kendi aracı gibi göstererek başka bir kişiyi 575 bin TL dolandırdı.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş’ta Onikişubat Belediyesi, Dumlupınar Mahallesi’nde bulunun 222,38 m2 arsayı 433 bin 641 TL muhammen bedelle satışa çıkardı.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi’ne (KASKİ) ait 8 tonluk çift kirişli gezer köprülü vinç ihaleyle satılacak.

Türkiye Gündemi

TİGEM Gözlü Tarım İşletmesi Müdürlüğü’ne ait 460 baş reforme koyunun satışı için ihaleye çıkıldı.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu