Göksun’da Yollar Ulaşıma Açık Göksun’da Yollar Ulaşıma Açık

Kahramanmaraş’ta geleceğin iş insanlarını ve MÜSİAD üyelerini yetiştirmek için çalışmalarını sürdüren Genç MÜSİAD Kahramanmaraş Şubesi, faaliyetlerini hız kesmeden sürdürüyor. Son olarak ise kendini geliştirmek isteyen üyeleri için “Gençlere Aktarım Geleceğe Yatırım” paneli organize eden Genç MÜSİAD, bir kez daha faydalı bir programa imza atmış oldu. Ramada Otel’de düzenlenen panel öncesi MÜSİAD Üyelerinin ürünlerinin yer aldığı stantlar gezildi. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programın açılış konuşmasını Genç Müsiad Kahramanmaraş Şube Başkanı Harun Kılıç yaptı. Ardından ise Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Dekanı Prof. Dr. Mustafa Taşlıyan ve Kipaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Gümüşer, kürsüye gelerek katılımcıların faydalanabileceği bilgiler verdi.

312912531_1744108965975386_1087728633670624381_n

TÜRKİYE’NİN EN KÖKLÜ İŞ İNSANLARI DERNEĞİNE YAKIŞIR ŞEKİLDE FAALİYET YÜRÜTME GAYESİNDEYİZ

Genç MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Harun Kılıç, programın açılış konuşmasında şöyle konuştu: “Yürütmekte olduğumuz Genç MÜSİAD Kahramanmaraş şube başkanlığı görevinde yönetim kurulumuz ile birlikte Türkiye’nin içinde bulunduğu sosyo-ekonomik ortamda sorumluluklarımızın bilincinde ve Türkiye’nin en köklü iş insanları derneğine yakışır şekilde faaliyet yürütme gayesindeyiz. Vizyon ve misyonumuz gereği, Gençlerimizin girişimci ruhlarına dokunarak onların harekete geçmelerinin, Türkiye’mizin Kalkınmasına büyük katkı sağlayacağı bilincindeyiz. Türkiye yüzyılında ülke ekonomimizin dışa bağımlılığından kurtulması yolunda neferlerinden biri olarak firmalarımızın ulusal ve uluslararası ticarette yer alarak, kalıcı olmaları için onlara elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız. Bu amaç ve temenniler ile gerçekleştireceğimiz Tecrübe paylaşım panelimizi, konunun uzmanlarının aktarımlarıyla girişimci kuşakların yetişmesi için atılan bir adım olarak görürken, 3T iş geliştirme programımızla ise katılımcılarımızın ticaretlerine katkıda bulunmak istiyoruz.”

313412242_1744108975975385_6581869581472222652_n

GENÇ MÜSİAD’A VE MÜSİAD AİLESİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Panel sonrası açıklamalarda bulunan Kipaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Gümüşer ise Genç MÜSİAD’a organizasyondan dolayı teşekkür etti. Gümüşer, “Şehrimizde bu şekilde network imkânlarının olması ve farklı sektörlerde iş yapan, farklı sektörlere girişimleri olan kişilerin bir araya gelmesi ve onların birlikte bilgi alışverişi içerisinde bulunmaları, tanışmaları ve birlikte ticaret geliştirmeleri oldukça önemli bir konu. Biz bunu her platformda takdir ediyoruz ve şehrimizin kolektif iş yapabilme kültürüne bir adım da hizmet sunduğu için biraz daha buna katkıda bulunduğu için Genç MÜSİAD’a ve MÜSİAD ailesine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

313181850_1744108249308791_46464304184155560_n

Bu arada programa, Genç MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Harun Kılıç’ın yanı sıra MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Serdar Salih Çiçekçi, KSÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Dekanı Prof. Dr. Mustafa Taşlıyan ve Kipaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Gümüşer ile diğer illerden gelen Genç MÜSİAD Şube Başkanları, Sivil Toplum Kuruluş temsilcileri ve genç iş insanları katıldı.