Rektör Özaydın, AA foto muhabirleri ve muhabirlerinin, yurt içi ve dışında çektiği "haber", "spor" ve "çevre-yaşam" kategorilerindeki fotoğrafları inceledi.

AA-20230114-29987756-29987754-KAHRAMANMARASTA_PROTOKOL_UYELERI_AANIN_YILIN_FOTOGRAFLARI_OYLAMASINA_KATILDI

Haber kategorisinde Sergen Sezgin'in "Togg'un ilk yolculuğu" başlıklı fotoğrafını seçen Özaydın, spor kategorisinde Elif Öztürk Özgöncü'nün "Şampiyonlar", çevre-yaşam kategorisinde ise Pavel Pavlov'un "Kırmışlar kalbini" adlı karesine oy verdi.

Rektör Yardımcısı Yumrutaş da haber kategorisinde Sergen Sezgin'in "Togg'un ilk yolculuğu", spor kategorisinde Elif Öztürk Özgöncü'nün "Şampiyonlar", çevre-yaşam kategorisinde ise Muhammad Said'in "Mülteci kışı" adlı fotoğrafını tercih etti.

Türkoğlu Belediye Başkanı Okumuş, haber kategorisinde Sergen Sezgin'in "TOGG'un ilk yolculuğu, çevre-yaşamda Mahmut Serdar Alakuş'un "Sen aydınlatırsın geceyi", spor kategorisinde Salih Zeki Fazlıoğlu'nun "Şükür secdesi" fotoğraflarını oyladı.

AA-20230114-29987756-29987752-KAHRAMANMARASTA_PROTOKOL_UYELERI_AANIN_YILIN_FOTOGRAFLARI_OYLAMASINA_KATILDI

Pazarcık Belediye Başkanı Yılmazcan, haber kategorisinde Sergen Sezgin'in "TOGG'un ilk yolculuğu, çevre-yaşam kategorisinde Orhan Çiçek'in "Yangın müdahalesi", spor kategorisinde Elif Öztürk Özgüncü'nün "Şampiyonlar" fotoğrafını seçti.

Gaziantep’de tarla icradan satılık Gaziantep’de tarla icradan satılık

Andırın Belediye Başkanı Doğan ise haber kategorisinde Sergen Sezgin'in "TOGG'un ilk yolculuğu, çevre-yaşam kategorisinde Mesut Varol'un "Beslenme saati", spor kategorisinde Elif Öztürk Özgüncü'nün "Şampiyonlar" fotoğrafını oyladı.

Çağlayancerit Belediye Başkanı Sarıaltun da haber kategorisinde Ali Jadallah'ın "Mazlumun ahı", çevre-yaşam kategorisinde İsmail Kaplan'ın "Üç kafadar" spor kategorisinde ise Elif Öztürk Özgüncü'nün "Şampiyonlar" fotoğraflarına oy verdi.

AA-20230114-29987756-29987755-KAHRAMANMARASTA_PROTOKOL_UYELERI_AANIN_YILIN_FOTOGRAFLARI_OYLAMASINA_KATILDI