Ede Turizm, başta Kahramanmaraş şehrine ulaşım imkânları sağlamakla beraber Türkiye'nin çeşitli yerlerine seferler düzenleyerek yolcularına kaliteli ve konforlu bir hizmet sunuyor.

Türkiye genelinde geniş bir hizmet ağı sunan firma 15 otobüs ile haftalık 10 durakla başta Kahramanmaraş olmak üzere, Kahramanmaraş'tan İstanbul, Ankara, Antalya, Muğla-Marmaris, İzmir, Bursa, Adana, Mersin gibi birçok büyükşehirlere seferler düzenliyor.

Ede Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Celil Dağ, depremin etkisiyle sefer sayılarında azalma yaşandığını, yaklaşan kurban bayramı dolayısıyla ek sefer düzenlemelerine başladıklarını ve uzun mesafe bilet ücretlerine zam yapmadıklarını duyurdu.

“Ede Turizm seyahat acentesi olarak yaklaşan bayram dolayısıyla ek seferlerimizi başlatıyoruz. Vatandaşların mağdur olmaması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Vatandaşlarımızın Kurban Bayram’nı en iyi şekilde icra etmeleri ve aileleriyle birlikte bu bayramın tadını çıkarmak için uzun mesafe yapacak yolcularımızın bilet ücretlerine zam yapmadık.’’

Ede Turizm, yolcularına teknolojik yenilikleri yakından takip ederek konforlu ve güvenli bir seyahat deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Muhabir: Sibel GÜRLE