Büyükler Amatör Ligi bugüne kadar nefes kesen müsabakalarla öne çıkarken, takımlar birbirinden çekişmeli mücadelelerle futbol tutkunlarına seyir zevki yaşattı. Karşılaşmalar A ve B grupları olmak üzere iki grupta oynanırken, gruplarda da liderlik için kıyasıya bir yarış başlamış durumda.

Dulkadiroğlu Başkan adayı Selahaddin Can, “Belediye evleri yapacağız” Dulkadiroğlu Başkan adayı Selahaddin Can, “Belediye evleri yapacağız”

GRUPLARDA LİDERLİK MÜCADELESİ VERİLİYOR

A Grubu'nda, Pazarcık Aksuspor ve Onikişubatspor, 12 puanla zirvede yer alarak şampiyonluk için başa baş bir mücadele sergiliyor. Her iki takım da gösterdikleri performansla rakiplerine üstünlük sağlamaya çalışıyor. B Grubu'nda ise Göksun Ülküspor ve Çırağın Group Büyüksırspor, 9 puanla liderlik koltuğunda oturuyor. İki takım arasındaki rekabet, sezonun kalan bölümünde büyük bir çekişmeye sahne olacak gibi görünüyor. Her iki ekip de taraftarlarını heyecanlandıran oyunlarıyla dikkat çekiyor ve şampiyonluk için kıyasıya bir mücadele veriyorlar. Bu hafta sonu oynanacak olan ilk devrenin son maçlarıyla gruplar da liderlik için mücadele eden takımlar, birbirlerine üstünlük sağlamaya çalışacakalar.

Muhabir: MELİSA TÜRKMEN