Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, yerel seçimler için yoğun bir hazırlık dönemi içinde olduklarının altını çizerek, “Elbistan ve Kahramanmaraş’ın tamamında seçimleri kazanmak için daha çok çalışacağız” ifadelerini kullandı. 

Ztunc Ziyaret 1 1703845032

Ekinözü’nde CHP rüzgarı Ekinözü’nde CHP rüzgarı

Öztunç, Cumhuriyet Halk Partisi Elbistan İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği toplantıya katıldı.  Yerel seçimlerde aday belirleme sürecinde seçimle ilgili yapılacak çalışmalar ve atılacak adımların istişare edildiği toplantıya, CHP Kahramanmaraş İl Başkanı Ünal Ateş, CHP Elbistan İlçe Başkanı Onur Gürbüz ve çok sayıda partili katılım sağladı.

Ztunc Ziyaret 3

CHP Elbistan İlçe Başkanı Onur Gürbüz, “Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sayın Ali Öztunç, İl Başkanımız Sayın Ünal Ateş, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Belediye Başkan adaylarımız ve Cumhuriyet Halk Partisinin kıymetli üyeleri ile birlikte İlçe Başkanlığımızda istişare toplantısı gerçekleştirdik. Halkın yaşama sevincini çalanlara karşı, mutlu yarınlar için mücadelemize devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç da, “Elbistan’da partililerimiz ile bir araya gelerek yerel seçimlere ilişkin görüş alışverişinde bulunduk. Depremin etkilerinin sürdüğü ve hükümetin hiçbir iş yapmadığı Elbistan ve Kahramanmaraş’ın tamamında bu defa seçimleri kazanmak için daha çok çalışacağız” dedi. 

Kaynak: Haber Bülteni