31 Mart’ta yapılacak olan Yerel Seçimler için muhtar adayları gerek saha faaliyetlerine, gerekse hedefleri doğrultusunda projelerini hayata geçirmek için çalışmalarına hız kazandırdı. Yerel seçimler öncesi rekabetin arttığı muhtarlık yarışında adaylar seçmenle bir araya gelerek mahalleleri adına yatırım ve projelerinden bahsediyor. Bu kapsamda, Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi Yamaçtepe Mahallesi Muhtar Adayı Muhammet Anıl Can, gazetemize ziyaret gerçekleştirerek Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Mahmut Beyaz ile görüştü. Ziyarette, muhtar adayı Can, projelerinden ve sorunlara yönelik geliştirdiği çözüm önerilerinden bahsetti.

Ekran Görüntüsü 2024 01 24 092253

YAMAÇTEPE’Yİ DAHA YAŞANABİLİR HALE GETİRECEĞİZ

Hedefinin Yamaçtepe’yi daha yaşanabilir ve güvenli bir yer haline getirmek olduğunun altını çizen Can, teknolojinin meyvelerinden faydalanacağını, mahalle adına web sitesi oluşturacağını söyledi. Can, “Asrın idrakine göre yeni fikirlere, gelişime, teknolojiye açık her an değişen hayat şarlarına göre planlama yapacağım ve sorunları çözüme kavuşturacağım. Mahallemin sorunlarının çözümünde yapılacak çalışmaları kamu kurum ve kuruluşlarına taşıyacağım. Çalışkanlığım ve iş hayatı tecrübemi mahallemi geliştirmek için kullanacağım. Yapılan çalışmaları, siz değerli basın mensuplarının ve vatandaşlarımın yakından takip etmesi  için mahallem adına bir web sitesi oluşturacağım. Bir taraftanda web sitesi sayesinde şikayet, dilek ve önerileri de bizlere hızlı bir şekilde ulaştırabilecekler” ifadelerini kullandı.

MUHAMMET ANIL CAN KİMDİR?

Kahramanmaraş’ta para ödüllü irişgit yeme yarışması Kahramanmaraş’ta para ödüllü irişgit yeme yarışması

1994 Kahramanmaraş doğumlu Muhammet Anıl Can, evli ve 2 çocuk babasıdır. 10 yıldır Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapmaktadır. Belediye de tek yetkili olan Hak-İş Hizmet İş Sendikası yönetim kadrosunda Baş Temsilci olarak görevini yürütmektedir.

Muhabir: MELİSA TÜRKMEN