Nazar Tekstil’in kurucusu merhum Mehmet Balduk’un isminin verileceği 24 derslikli Fen Lisesinin protokolü imzalandı.
“Eğitime Yüzde Yüz Destek Kampanyası” kapsamında Kahramanmaraş Valiliği koordinasyonunda İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile hayırsever Nazar Tekstil arasında 24 derslikli Fen Lisesi yapılması için protokol imzalandı. 

Dulkadiroğlu ilçesinde yapılacak olan okul için Valilik Makamında düzenlenen törende, Vali Mükerrem Ünlüer, hayırseverler ve İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman tarafından protokol imzalandı.

İmzaların atılmasının ardından Vali Ünlüer, “Hayırsever Nazar Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin yapımını üstlendiği 24 derslikli Fen Lisesi binasının yapımı ile ilgili protokolü imzaladık. Hayırseverimize eğitime vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyorum. Okulumuzun ilimiz ve öğrencilerimiz adına hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Nazar Tekstil’in kurucusu merhum Mehmet Balduk’un isminin verileceği okulun yapımı için onay veren Vali Ünlüer’e, bu imkânı kendilerine sağladığı için teşekkür eden Nazar Tekstil Yönetimi ise yapılacak olan okulun öğrencilerimize ve ilçemize hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu.

Gazetemizin Bugünkü Manşeti Gazetemizin Bugünkü Manşeti

"haber merkezi"