Yaz başlangıcı olan Haziran ayına girilmesiyle birlikte Kahramanmaraş’ta da havalar ısınmaya başladı. Yeni evlenecek çiftler düğün yapmak için genellikle yaz aylarını tercih ettiğinden, düğün sezonu olarak adlandırılan dönem de açıldı. Bu kapsamda birlikte yuva kurmak isteyen çiftler, düğünlerini yapmak için salon arayışına giriyor. Çiftler, şu anki ekonomik durumu da göz önünde bulundurarak salon tercihi yaparken, salonun işletmesi ve ambiyansı da karar verme noktasında önem taşıyor. Konu kapsamında Kahramanmaraş’ta şehrin merkezinde yer alan Manzara Park Düğün Salonu, yeni evlenecek çiftlere her türlü organizasyonda ev sahipliği yapıyor. Söz, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonlarında gerek maddi gerek manevi anlamda çiftlerin yanında olan Manzara Park Organizasyon, kentteki düğün sektörüne renk katıyor. Yeni evlenecek çiftlere destek amaçlı bazı kampanyalar ve hediyeler olduğunu da söyleyen Manzara Park İşletme Müdürü Gülhan Kozan, Manzara Park olarak çiftlere her zaman destek olduklarını ve 15 Temmuz’a kadar geçerli mevcut indirimlerinin olduğunu ifade etti.

Whatsapp Image 2024 06 04 At 14.25.02

YAZ AYLARINDA BİN 700 KİŞİYE KADAR SALON KAPASİTEMİZ OLUYOR

Kahramanmaraş’taki çiftlere en güzel hizmeti vermeyi hedeflediklerini belirten Manzara Park İşletme Müdürü Gülhan Kozan; “Biz 3 yıldır bu işi yapıyoruz. Salonumuz, içeride 350-400 kişiyi rahatça ağırlayabilir. Balkonla birlikte kış sezonunda 750 kişilik organizasyonları kolayca gerçekleştirebiliyoruz. Yazın ise bu kapasite daha da artıyor. Yan tarafta erkek misafirler için açık alanımız mevcut ve yazın bin 500- bin 700 kişiye kadar hizmet verebiliyoruz. Salonumuzda istediğiniz her türlü organizasyonu yapabiliyoruz: kına gecesi, düğün, nişan, doğum günü, yemekli programlar gibi. Ayrıca, 500 araçlık otoparkımız mevcut. Çocuklar için de oyun alanımız bulunuyor, bu sayede çocukları pistten çekme gibi bir sorun yaşamıyoruz.

Whatsapp Image 2024 06 04 At 14.25.06 (1)

ÇİFTLERİMİZE YÜZDE 10 İNDİRİMİMİZ MEVCUT

Fiyatlar hakkında fix bir ücret söyleyemiyorum çünkü fiyatlar ay ve kişi sayısına göre değişiyor. Buraya gelip on kişilik bir organizasyon yapmak isteseniz bile, bütün alan o gün için size özel olarak kapatılıyor. Çiftler buraya geldiklerinde, hangi gün, hangi tarih, gündüz veya akşam, hafta sonu veya hafta içi, misafirlerine ne ikram etmek istediklerine göre fiyat değişiklik gösterebilir. Ancak 15 Temmuz'a kadar Manzara Park'ı tercih eden çiftlere yüzde 10 indirimimiz mevcut. Buraya gelip bizimle bir çay içtiklerinde, ne kadar detaylı ve özenli çalıştığımızı görecekler.

Whatsapp Image 2024 06 04 At 14.25.05

ÇİFTLERİMİZE ÖZEL HEDİYELERİMİZ VE SUNDUĞUMUZ DİĞER HİZMETLERİMİZ MEVCUT

Düğün yapacak çiftler için özel hediyelerimiz var: tütsüler, kına tepsisi, kınada veya nişan töreninde gerekli olan her şeyi Manzara Park Düğün Salonu'nu tercih eden çiftlerimize hediye ediyoruz. Manzara Park Düğün Salonu'nu tercih eden çiftlere, sadece salonu tutmakla kalmıyor, aynı zamanda gelinlik, gelin başı, kuaför, gelin arabası süslemesi, gelin hamamı gibi hizmetleri de toplu olarak hizmet veriyoruz. Manzara Park Düğün Salonu'na gelip bizimle bir çay içmenizi ve sunduğumuz hizmetleri yakından görmenizi bekliyoruz. Diğer salonlardan bizi ayıran en büyük özelliklerimizden biri de şeffaf ve net çalışmamızdır.

Whatsapp Image 2024 06 04 At 14.25.07 (1)

MANZARA PARK DÜĞÜN SALONU ADRESİ

Manzara Park Düğün Salonu, 15 Temmuz Millet Bahçesi'nin üst tarafında, Meteoroloji İl Müdürlüğü'nün hemen arkasında konumlanıyor. Adı üstünde, manzara park, düğününüzü burada gerçekleştirdiğinizde nasıl ferah, şık ve rahatlatıcı bir ortam olduğunu göreceksiniz” ifadelerini kullandı.

Whatsapp Image 2024 06 04 At 14.25.06

Editör: Melisa Türkmen