Genel Başkanlığını eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu’nun yaptığı Gelecek Partisi, tüm illerde olduğu gibi Kahramanmaraş’ta da çalışmalarını sürdürüyor. Nisan ya da Mayıs ayında yapılması planlanan genel seçimler öncesi Partinin İl teşkilatı başta olmak üzere ilçe teşkilatları da kapı kapı gezerek, partilerinin yol haritasını anlatıyor. Bu kapsamda Gelecek Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Latif Öztürk, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte gazetemize nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mahmut Beyaz tarafından karşılanan Gelecek Partisi heyeti, gazetemiz çalışanları ile bir süre sohbet etti. Hoş sohbet ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretin ardından Gelecek Partisi İlçe Başkanı Latif Öztürk, hediye takdiminde bulundu. Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mahmut Beyaz, ziyaretlerinden dolayı Gelecek Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Latif Öztürk ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini sundu. Ziyaret sonunda açıklamalarda bulunan Gelecek Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Latif Öztürk, basının önemine vurgu yaptı. Gazetecilerin zor şartlarda görev yaptıklarını, vatandaşların haber alma hakları konusunda kamusal görev yaparak 24 saat çalıştıklarını ifade eden Öztürk, “Gelecek Partisi iktidarında sansürsüz basının ve  özgürlüğün teminatı biz olacağız” şeklinde konuştu.

ÜLKE ÇOK ÖNEMLİ BİR SÜREÇTEN GEÇİYOR

İstiklalspor gol oldu yağdı! İstiklalspor gol oldu yağdı!

Ülkenin çok önemli bir süreçten geçtiğinin altını çizen Öztürk, “Özellikle seçim atmosferine girilen şu günlerde basına da çok önemli görevler düşüyor. Halkımızı doğru bir şekilde bilgilendirme görevinizi yürütmeniz konusunda biz siyasetçiler olarak da son derece hassasiyet içerisinde yaklaşımlara girmek zorundayız. Ülkenin özellikle son dönemde girmiş olduğu ekonomik kriz ve hayat pahalılığı vatandaşlarımızı son derece olumsuz etkiliyor. Bu doğrultuda Türkiye’nin bu içinde bulunmuş olduğu dar boğazdan çıkması şeffaf bir seçim ile mümkün gözükmektedir. Bizler Gelecek Partisi olarak ülkemizin menfaatleri doğrultusunda çalışmalarımızı hızlandırdık. Halkımıza bu buhranlı günlerden çıkış yolunun ancak iktidar değişimi ile olacağını anlatıyoruz.”

PARTİNİN TANITIM NOKTASINDA SÜREKLİ FAALİYETLERİMİZİ GENİŞLETİYORUZ

Partinin tanıtım noktasında sürekli faaliyetlerini genişleterek sürdürdüklerini kaydeden Öztürk, "Halkın içerisindeyiz. Alnımız ak bir şekilde geziyor vatandaşlarımızı dinliyoruz. Vatandaşlarımız işsiz aç ve geçim sıkıntısı çekiyor ve partimizi umut olarak görüyorlar. Bu anlamda Gelecek Partisi olarak partimiz vatandaşlarımızı bir potada buluşturan bir parti. Bu yolda bizler kişilerin siyasi görüşüne, etnik kökenine, zenginliğine, yokluğuna bakmaksızın önce ülkem anlayışı doğrultusunda hareket ediyoruz. Halkın umudu olduğumuzu görüyoruz. Vatandaşların bizlerden beklentisi yeni yüzler ve yeni simalar. İnsanların AK Parti’den artık bıkkınlık gösterdiklerini görüyoruz.  Ülkemizde özellikle vatandaşlarda güven bunalımı var. Maalesef bu genelde olduğu kadar yerelde de var. Türkiye’nin geleceği Gelecek Partisi’ndedir.

VATANDAŞIMIZI REFAHA ULAŞTIRACAK YENİ PROJELER HAZIRLIYORUZ

Hem parti olarak hem de içerisinde bulunduğumuz ittifak ve Altılı Masa prensipleri çerçevesinde vatandaşımızı refaha ulaştıracak yeni projeler hazırlıyoruz. Bu projeleri halkımıza doğru bir şekilde anlatıp onların sandıkta gönül rahatlığı ile oylarını aldığımız takdirde ülkemizi yeniden eski günlerde olduğu gibi müreffeh ve huzurlu günlere ulaştıracağımıza inancımız tam ve bu inanç doğrultusunda çalışmalarımızı yürütüyoruz. Ülkemizin refahı için bir iktidar değişim şart. Biz de bu gerekliliği Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu liderliğinde kapı kapı gezerek vatandaşımıza anlatmaya çalışıyoruz. Bu ülke hepimizin, ülkemizin refahı hepimizin refahı demektir. Bu doğrultuda çalışmalarımızı sizlerin de tarafsız gözlemleri ile kamuoyuyla paylaşmayı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.