Zuhal Karakoç Dora'nın genç ve dinamik olması, güler yüzlü hali ve içten tavrı seçmenlerden tam not alıyor. MHP'nin 1. Sıra adayı Karakoç Dora;  Erkenez Mahallesi'nde bir araya geldiği kadınlara 14 Mayıs Seçimlerinin önemini anlattı. Yoğun ilginin olduğu toplantıda konuşan Karakoç Dora, " Ülkemizin huzurlu ve güvenli bir şekilde emin adımlarla geleceğe yürütmesi önemli. Yatırımların sürmesi, gençlerimizin daha yaşanabilir bir Türkiye'de hayatlarını idame ettirmesi için daha çok çalışacağız. Depremin yaralarını saracağız ve inşallah hep birlikte güzel günler göreceğiz" dedi.

344094328_934440387770561_9059280767533074976_n

Zuhal Karakoç Dora, bir sonraki ziyaretini iş insanlarına yaptı. Depremde iş yerleri yıkılan ve büyük zarar gören işletme sahiplerine geçmiş olsun dileklerini ileten Karakoç Dora; 15 Mayıs'ın milat olacağını, TBMM'ye yansıyacak güçlü iradenin sorunların kısa sürede üstesinden gelebilmek adına çalışacağını vurguladı. "İş insanlarımızın her zaman yanındayız. Ekmeğimize sahip çıkacağız, sanayimiz güçlenecek ve yeniden Kahramanmaraş Türkiye'nin gözbebeği haline gelecek" açıklamasında bulunan Zuhal Karakoç Dora, bir önceki dönem KMTSO Başkanı Şahin Balcıoğlu ile şehir ekonomisine yönelik değerlendirmelerde bulundu.

Kahramanmaraş'ta depremzede öğrencilerin resimleri sergilendi Kahramanmaraş'ta depremzede öğrencilerin resimleri sergilendi

Haber Merkezi