Müge Anlı’nın ATV ekranlarında sunduğu  “Tatlı Sert” programında kıyma makinesi cinayetinin gün geçtikçe farklı boyutları ortaya çıkıyor.

Müge Anlı yayındayken programa bağlanarak ismini vermek istemeyen izleyici, 2011-2012 yılları arasında Kahramanmaraş Devlet Hastanesi’nde görev yaptığını belirterek, "Güllü, Taner ve Cennet Çolak acile geldi. Cennet Çolak, çok kötüydü. Tansiyonu çok yüksekti ve adrenalini tavan yapmıştı. Güllü Hanım, annesini kan tuttuğunu bu yüzden bayıldığını söyledi. Üstleri ağır kan kokuyordu o yüzden hafızama kazındı. Güllü Hanım ise şoka girmiş gibi sürekli gülüyordu. Hala aklımdan çıkmıyor. Adak kestiklerini ve cennet hanımı kan tuttuğunu söylediler. Cennet hanım hastaydı ben de bir hasta yakını kalsın istedim diğerlerinin ise dışarı çıkmalarını istedim. Beyefendi çıkmak istemeyerek hastanede beni tehdit etti ve tartıştı.  Bu yüzden psikiyatri kliniğine gitmesini tavsiye ettim. Annesini de kan tutmasından dolayı psikiyatriste yönlendirdim" dedi.

Bu iddialar izleyicilerde ve olayla bağlantısı olan şahıslarda büyük şaşkınlık yaratırken, bir ipucu daha yakalanmış oldu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Kahramanmaraş’ta yaşanan ve akıllara durgunluk veren cinayet iddiasında neredeyse her gün yeni bir gelişme yaşanmaya devam ediyor.

Editör: Melisa Türkmen