IMG_2725Doğrufiyat.net, mimarlık alanın da sunduğu hizmetler ile farkını ortaya koymaya devam ediyor. Kentte mimarlık alanına yeni bir soluk getiren doğrufiyat.net, Modern Doğa Evi Projesi’nin ikincisini görücüye çıkardı. 602 metrekare giriş ve 20 metrekare verandadan oluşan ikinci Modern Doğa Evi Projesi harika bir yaşam alanını gözler önüne serdi. Sarı cam ve kızılçamdan oluşan malzemelerle üretimi yapılan doğa evi; 60 metrekare giriş 20 metrekare veranda 6 metrekare depo, 15 metrekare isteğe bağlı olarak garaj alanından oluşuyor.WhatsApp Image 2022-12-01 at 12.22.00 (1)

Başkan Güngör, İftar Sofralarında Vatandaşlarla Buluşmayı Sürdürüyor Başkan Güngör, İftar Sofralarında Vatandaşlarla Buluşmayı Sürdürüyor

ISI YALITIM SİSTEMİ İLE ISI PROBLEMİ ORTADAN KALKIYOR

Doğrufiyat.net kurucusu İsmail Orçan, yaptığı açıklamada, Modern Doğa Evi Projesi’ni lasmana özel fiyatlarla satışa sunduklarını belirterek, vatandaşları bu projeden yararlanmaya davet etti. Kahramanmaraş’ın yanı sıra tüm Türkiye genelinde bu projeyi uyguladıklarını ifade eden Orçan, “Modern Doğa Evi Projesi’ni vatandaşlarımızın arazilerine uyguluyoruz. Ayrıca proje, 4 katmanlı ısı yalıtım sistemine sahip. Isı yalıtım sistemi; evimizi oluşturan direkleri kurduğumuz da tyvek malzeme ile ilk önce kapatılmakta, alt kısmına ise lambir uygulaması yapılmakta. Tyvek üzerine ise izocam malzeme daha sonra OSB uygulaması, OSB üzerine eritilmiş mebran sürülmektedir. Son aşamada ise şıngıl çatı malzemesi uygulanmakta. Bu sayede çatı harika bir ısı sistemine sahip olmaktadır. Duvar kısımlarda ise aynı ısı yalıtım sistemi kullanılmaktadır. İç dizaynda da yine ısı yalıtımlı çift cam sistemleri başta olmak üzere, lak panel kapılar ve mutfak, 1.sınıf mermer ile beraber tüm ürünlerimiz 1.sınıf kaliteden oluşmaktadır.WhatsApp Image 2022-12-01 at 12.21.59 (1)WhatsApp Image 2022-12-01 at 12.22.00 (3)

Haber: Ömer Harmankaya