Bakan Kirişci, Kahramanmaraş'ta konteyner dükkan anahtarı teslim etti Bakan Kirişci, Kahramanmaraş'ta konteyner dükkan anahtarı teslim etti

Samimi bir ortamda gerçekleşen sohbette gençler sordu, Zuhal Karakoç Dora cevapladı. Deprem yaralarının sarılması, hızlı tren projesi, havaalanı sefer sayısının arttırılması ve çevre kirliliği konuları gündeme geldi. Zuhal Karakoç Dora'ya kendi sosyal medya takipçilerinin sorularını ileten gençler; Fatma Şahin benzetmesinden rahatsızlık duyup duymadıklarını sordular.  Karakoç Dora, Bunun cevabını benim vermeme gerek yok, kıymetli hemşerilerimiz gereken değerlendirmeyi yapıyorlar. Bertiz Çatma Yayla Mahallesinde ziyaretlerde bulunuyorum. Orada da aynı benzetme yapılınca bir teyzemiz şöyle dedi; “Anteplilerin Fatma Şahin'i varsa bizim de Mihribanımız var! Sen bizim gönüllerimizdesin.” Bu durum beni gururlandırdı cevabını verdi.

14 MAYIS'TA BU İŞ BİTECEKTİR

Dora, Gençlerin seçim ikinci tura kalırsa ne olur sorusuna ise gençleri güldüren ve ithal vekil adayı iddialarına kinaye yapan bir cevap verdi. “14 Mayıs seçimleri ikinci tura kalırsa Büüük SIHINTI olur! İşimize, gücümüze bakmalıyız. Şehrimizi ayağa kaldırmak için bir dakikalık zaman kaybına bile tahammülümüz yok. 14 Mayıs'ta bu iş bitecektir. 15 Mayıs'ta Cumhur İttifakı olarak şehrimizin ve bölgemizin ayağa kalkması için olanca gücümüzle çalışmaya başlayacağız” dedi.

Haber Merkezi