Whatsapp Image 2024 02 16 At 11.42.00

Türkiye genelinde birçok şubesi bulunan Vivaldi Çikolata, Kahramanmaraşlı vatandaşları ağırlamaya başladı. Kahramanmaraş’ta birçok sektörde boy gösteren Ümit Kotan, çikolata sever hemşerilerini ağırlamak amacıyla kafe sektörüne farklı bir tat getirdi. Belçika çikolatalarıyla glutensiz ve katkı maddesiz gerçek tadın adresi Vivaldi Çikolata’nın Kahramanmaraş şubesi açıldı. Ümit Kotan işletmeciliğinde açılan Vivaldi Kafe ve Çikolata Evi, geniş ürün yelpazesi ve 65 çeşit çikolatasıyla misafirlerini ağırlıyor. Ferah oturma alanı, etnik ve otantik taşlarla döşenmiş iç dizaynıyla çikolatalarına renk katan Vivaldi Kafe ve Çikolata Evi, kalite ve gerçekliğin buluşma noktası oluyor. Vivaldi çikolatanın, ürünlerini dışarıdan değil bizzat kendileri yaparak müşterilerine sunması cezbeden tarafı oluyor. Onikişubat, Üngüt PTT civarında bulunan Vivaldi Kafe ve Çikolata Evi, nezih ortamı ve taze ürünleriyle müşterilerini ağırlıyor.

65 ÇEŞİT BELÇİKA ÇİKOLATAMIZ MEVCUT

14 yıldır Kahramanmaraş'ta ikamet ettiğini ve birçok sektörde işletmecilik yaptığını belirten Vivaldi Kahve ve Çikolata Evi işletmecisi Ümit Kotan; “Hali hazırda şu an Vivaldi konseptini Kahramanmaraş’a getirmiş bulunmaktayız. Franchise sistemiyle iş ortaklığı aldığımız için şu an Kahramanmaraş'a böyle bir yatırım yapma durumunda bulunduk. Vivaldi Kafe'de el yapımı orijinal 65 çeşit Belçika çikolatamız mevcut. Bu çikolatalar glütensiz ve katıksız tamamen kendi özel yapımımız. Aynı zamanda kahve çekirdeklerimiz çifte kavrulmuş şekilde yapılmakta. 24-25’ e yakın kendi imalatımızda yapılan pastalarımız mevcut. Özel çikolatalı kolonyalarımızın yanı sıra 6 çeşit kahvaltılık ezmelerimiz bulunmakta. Fıstık ezmesi, badem ezmesi, fındık ezmesi, çikolata ezmesi tarzında evinize götürüp kahvaltı yapabileceğiniz ezmelerimiz de mevcut. Bu tadı ve lezzeti almak isteyenleri Vivaldi Kafe ve Çikolata Evi’ne bekliyoruz. Mutlaka memnun kalacaklarına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Ekran Görüntüsü 2024 02 16 124658

EN ÇOK İLGİ GÖREN ACI BİBERLİ ÇİKOLATAMIZ

Vazgeçilmez gerçek Belçika çikolatalarını Kahramanmaraş’ta sadece Vivaldi Kafe ve Çikolata Evi’nde tadacaklarını ifade eden Baran Kotan ise; “Burada 65 çeşit çikolatamız var. Yanı sıra tatlılarımız var. Tatlılarımızı günlük olarak üretiyoruz. Yukarıda mutfağımız var ve ürünlerimizi günlük olarak yapmak mecburiyetindeyiz. Çünkü kremalarımızı, çikolatalarımızı ona göre ayarlıyoruz. Bunun yanı sıra 65 çeşit çikolata çeşitlerimizden en çok ilgi gören acı biberli çikolatamız. Instagram'dan, sosyal medyadan çok ilgi gördü ve çok kişiyi çekti buraya. Onun yanı sıra çikolatalarımızdan frambuazlı, yaban mersinli ve karamelli çok ilgi gördü. Vivaldi’yle Kahramanmaraş’ta büyük bir kucaklama ve sevgi seliyle karşılaştık. İnsanları buraya daha nezih bir ortam için, aileleriyle beraber evlerinde oturuyormuş gibi hissetmeleri için sıcak bir ortamla karşılıyoruz. Herkesi gerçek çikolatalarımızla, gerçek lezzetlerimizle bir araya getirmek için burada misafir etmek ve ağırlamak için Vivaldi Çikolata Evi’ne bekleriz” dedi.

I M G 6185

I M G 6200

Muhabir: MELİSA TÜRKMEN