Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Kurt’tan boşalan makama Onikişubat İlçesi Saçaklızade İlkokulu Müdür Yardımcısı Hüseyin Mart atanırken, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde devir teslim töreni gerçekleştirildi.

Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesi Milli Eğitim Müdürü Harun Kurt görevden alınarak Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğüne araştırmacı olarak görevlendirildi. Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine de Saçaklızade İlkokulu müdür yardımcısı Hüseyin Mart atandı. Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapmakta olan Harun Kurt, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini Hüseyin Mart’a devretti.WhatsApp Image 2022-09-19 at 15.36.57 (1)

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini devralan Hüseyin Mart ise bugüne kadar yapmış oldukları hizmetlerden dolayı Harun Kurt’a teşekkür ederek, başlayacak olduğu Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki araştırmacılık görevinde başarılar diledi.

Göreve başlayan Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Mart, almış olduğu görevin sorumluluğunun bilincinde olduğunu, bu bilinçle hareket edeceğini vurguladı. Mart; “Dulkadiroğlu İlçesinde, 19 Temmuz 2022 tarihi itibariyle İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Eğitim adına bu sorumluluğu üstlenmenin, bu görevi yapacak olmanın heyecanını ve gururunu yaşıyorum. Eğitime, geleceğimizin büyükleri olacak çocuklarımıza ve gençlerimize daha iyi bir gelecek hazırlamak adına bizleri bu göreve layık görenlere şükranlarım” dedi.WhatsApp Image 2022-09-19 at 15.36.58

Çabukel: Sonuna Kadar Sporu ve Sporcuyu Destekleyeceğiz! Çabukel: Sonuna Kadar Sporu ve Sporcuyu Destekleyeceğiz!

HÜSEYİN MART KİMDİR?WhatsApp Image 2022-09-19 at 15.36.57 (2)

Yeni İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Mart, 1972 yılında Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde doğmuş, ilk ve orta öğrenimini doğum yeri olan Düziçi’nde tamamladıktan sonra 1989 yılında Mustafa Kemal Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünü kazandı. 1993 yılında bu fakülteden mezun oldu.

1993-1994 yılları arasında Erzurum –Tekman Çağlar Köyü İlkokulu, 1994 den günümüze kadar Kahramanmaraş’ımızın çeşitli okullarında sınıf öğretmenliği, müdür yardımcılığı, müdür başyardımcılığı görevlerinde bulundu. Son olarak Saçaklızade İlkokulu müdür yardımcısı iken; Bakanlığımızın 13/09/2022 tarihli kararnamesi ile Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Hüseyin Mart, evli ve iki çocuk babasıdır.