ÖNÜMÜZDEKİ SEÇİMLERDE BİZ DE VARLIĞIMIZI GÖSTERECEĞİZ

Geçmişe dayalı bir zeminlerinin olduğunu dile getiren Başkan Türk, “Merhum liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu yolunda ve dilinde devam ediyoruz. Merhum liderimizden aldığımız duruş ile önümüzdeki seçimlerde biz de varlığımızı göstereceğiz. Genel Başkanımız Mustafa Destici liderliğinde Türkiye’de gezmediğimiz hane kalmayacak. Büyük Birlik Partisi her geçen gün teşkilatlarını güçlendirmekte ve azmini daima diri tutmaktadır. Devletten bir kuruş dahi seçim yardımı almamasına rağmen evlatlarının süt parasından keserek, 30 yıldır siyasi arena da varlığını sürdürmekte ve bu yarışta bilmem kaç milyar liralık devletten seçim yardımı alan partilerden mücadelede geri kalmamaktadır. Şehit liderimizin “iman varsa imkân da vardır” bilincini kendine şiar etmiş olan teşkilat mensuplarımızca mücadelemiz hız kesmeden devam etmektedir. İl il, ilçe ilçe kadrolarını güçlendirmekte ve önümüzdeki seçimlere daha güçlü daha kararlı girme yolunda mücadele etmektedir.

IMG_9930

BARAJ SORUNU OLMADAN MECLİSTE VEKİL İLE TEMSİL EDİLECEĞİZ

Bu minvalde genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici Bey’in takdirleriyle Büyük Birlik Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığı makamına 13 yıl sonra tekrar naçizane şahsım layık görülmüş ve il başkanlığı yetki belgesi tarafıma bizzat sayın genel başkanımız tarafından verilmiştir. Omuzlarımızdaki bu kutsal yükün ne denli zor ne denli kıymetli olduğunun farkındayız. Şehit liderimize ve onun davasına olan bağlılığımız neticesinde bayrağı düştüğü yerden kaldırmak için canla başla çalışacağımıza siz değerli basın mensuplarımız aracılığı ile milletimize ilan ediyoruz. Cumhur İttifakı içerisinde yer aldığımızda ve 2023 yılında yapılacak seçimlerde kendi adımız ve amblemimiz ile seçimlere gireceğiz. Bu nedenle ittifak içerisinde olduğumuz için herhangi bir baraj problemimiz yoktur. Milletvekili çıkarabilecek kadar oy aldığımız zaman baraj sorunu olmadan mecliste vekil ile temsil edileceğiz. Baraj sorunumuz olmadığını tüm dava arkadaşlarımız ile birlikte milletimize anlatarak Kahramanmaraş’tan vekil çıkarmak istiyoruz.

IMG_9932

İŞTE BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ, İŞTE İL BAŞKANI, İŞTE İL TEŞKİLATI

Geçtiğimiz yerel seçimlerde, Büyük Birlik Partimiz 38 bin 836 oy almıştır. Bu oy bile sadece Onikişubat, Dulkadiroğlu ve Göksun ilçelerinden çıkardığımız adaylar ile alınmış oydur. Dolayısıyla 11 ilçenin sadece 3 ilçesinden çıkardığımız adaylar ile bu oyu almış bulunuyoruz. Bu nedenle iyi bir çalışma, liyakatli adaylar ile rahatlıkla bir vekil çıkarabilecek durumdayız. Büyük Birlik Partisi kadroları Kahramanmaraş’ımızın yapısını bilen, sorunlarını ve çözümlerini bilen ve çözüm noktasında bilgi ve birikimi olan liyakat sahibi insanlardan meydana gelmiştir. Bu nedenle, Kahramanmaraş’ta elini sıkmadığımız vatandaşımız, kapısını çalmadığımız hiçbir hane kalmayacak. Bakın 2019 mahalli idareler seçiminde halkımız Büyük Birlik Partisi’ne bir teveccühte bulunmuş ve il genel meclisi oylarında milletvekili olan partileri geride bırakarak il de 3. siyasi parti yapmıştır. Evet, halkımız bizi seviyor. Bizi daima gönlünde tutuyor. Bizler de bu sevgiye layık olabilmek adına elimizden geleni yapmaya gayret gösterdik ve göstermeye devam ediyoruz. Evet, işte Büyük Birlik Partisi, işte il başkanı işte il teşkilatı. Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici Bey’in önderliğinde cumhur ittifakına bağlı kalarak “gidemediğin yer senin değildir” düşüncesi ışığında şehrimizin en uç noktasına kadar giderek var gücümüzle çalışacağız. Allah’ın izniyle şehit liderimizin şehadetiyle düşen bayrağı Kahramanmaraş’ın kahraman evlatlarıyla kaldıracağız. Her gün sahadayız. Olmaya da devam edeceğiz. Biz varsak siyaset var. Biz demek Türkiye demek, biz demek Kahramanmaraş demek, biz demek Büyük Birlik demektir.”

Bakan Bilgin'den deprem bölgesi için asgari ücret düzenlemesine yönelik açıklama Bakan Bilgin'den deprem bölgesi için asgari ücret düzenlemesine yönelik açıklama

Büyük Birlik Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığı yönetim listesi;

İl Başkanı: Av. Nedat Türk

İl Sekreteri: Av. Süleyman Ertuğrul Taş

Teşkilat İşlerinden Sorumlu İl Başkan Vekili: Hasan Arslanhan

Seçim ve Siyasi işlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı: Hüsne Karakoyun

İdari ve Mali İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı: İbrahim POLAT

İletişim ve Medya İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı: Av. H. Tuğrul Türk

Eğitim ve Arge İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı: Fatih Kara

Hukuk İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı: Av. Oğuzhan Koca

Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı: Ahmet Ustamazman

Ekonomiden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı: İbrahim Kara

Sosyal Politikalardan ve İş Dünyasından Sorumlu İl Başkan Yar. : Ali Çolak

Kadın, Aile, Engellilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı: Songül Zülkadiroğlu

Türk Dünyasından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı: Nevzat Ulutürk

Propaganda ve Tanıtım İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üye: Murat Kızıltaş

Şehir ve Çevre İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üye: Durdu Arabacı

Kardeş ve Akraba Topluluklarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üye: R. Derya Karaköse

IMG_9946

Haber: Emrah Özdemir