İmalat sektöründe önemli bir yere sahip olan tel çit sistemleri üreticileri arazi ve montaj çalışmalarıyla Kahramanmaraş’ta istihdam oluşturma konusunda ekonomiye katkılar sunuyor. Yaşanan 6 Şubat depremlerinden sonra kentte toparlanmaya çalışan inşaat, arazi, ve çevre sektöründeki işletmeler vatandaşlara en iyi hizmeti sunma yolunda ilerliyor. Bu kapsamda Kahramanmaraş merkezli BERA Tel Metal Limited Şirketi, sektörün önde gelen firmalarından biri olarak, tel çit, çim çit, panel çit ve beton direklerin üretimi konusunda boy gösteriyor. Üretimin yanı sıra ürünlerin montajı konusunda da hizmet veren BERA Tel Metal Limited Şirketi, kentte faaliyetlerini sürdürüyor. Baharın gelmesiyle birlikte yeni sezon için hazırlıklarını hızlandıran BERA Tel Metal Limited Şirketi, bölgede imalat sektörünün önemli oyuncularından biri olarak öne çıkıyor. Üretim ve montaj faaliyetleriyle bölgede istihdam yaratma ve ekonomiye katkı sağlama konularında önemli bir role sahip olan BERA Tel Metal, kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerine devam ediyor. Firma, yenilikçi çözümleri ve sürekli iyileştirme anlayışıyla Kahramanmaraş ve çevresinde tercih edilen bir marka olmayı başarıyor. 

Whatsapp Image 2024 03 27 At 15.31.02

TEL ÇİT ÜRÜNLERİNİ ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMESİ GEREKİYOR?

Sektöründe kaliteli üretim ve müşteri memnuniyeti anlayışına önem vererek boy gösteren firmalardan olan BERA Tel Metal Limited Şirketi sahibi işletmeci Salih Yeniçeri, tel çit sistemlerinde mağduriyet yaşanmaması için dikkat edilmesi gereken noktalara değindi. Yeniçeri, yaklaşık 25 yıldır bu sektörün içinde olduğunu, bu nedenle ihtiyaçları ve yaşanan sorunları çok iyi bildiğini ifade etti. Tüketicilerin kayıtlı olmayan satıcılardan ürün almaları durumunda herhangi bir sorun yaşanması halinde muhatap olacakları kurum veya kişi bulamayacağını belirtti. Güvenli bir alışveriş için mutlaka kurumsal işletmelerin tercih edilmesi gerektiğini vurgulayan Salih Yeniçeri, ürün çeşidinin çok fazla olması nedeniyle sunulan malzemenin özelliklerinin tüketiciler tarafından iyi bilinmesi gerektiğinin altını çizdi.

Whatsapp Image 2024 03 27 At 15.31.02 (1)

ÜRÜNLER HAKKINDA MUTLAKA DETAYLI BİLGİ ALIN

İnsanların tel çit sistemlerini öncelikle güvenlik gereği tercih ettiğini belirten Salih Yeniçeri, BERA Tel Metal olarak bunun bilincinde ve sorumluluk anlayışıyla ürün kalitesine önem verdiklerini ve mağduriyet yaşanmaması adına müşterileri ürün konusunda detaylı bir şekilde bilgilendirdiklerini ve yönlendirdiklerini belirtti. Yeniçeri, Kahramanmaraşlı vatandaşların işletmeden alışveriş yapmasa dahi rahatlıkla gelip ürünler hakkında bilgi alabileceğini de ekledi. Hem insan kaynakları hem de makine ve ekipmanları ile yeni sezona hazır olduklarını, hatta şimdiden sürekli sipariş aldıklarını belirten Salih Yeniçeri, vatandaşların işletme ve ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak için www.beratelmetal.com adresini veya işletmenin sosyal medya hesaplarını ziyaret edebileceğini ve 0544 197 00 46 numaralı telefonu arayabileceklerini ifade etti.

Muhabir: MELİSA TÜRKMEN