Son yıllarda Bungalov Evler’e olan rağbet artış gösteriyor. İnsanlar gerek mevcut ekonomik koşullardaki seyahatlerinde bütçesine uygun konforlu bir konaklama imkânı yaşamak, gerekse kalabalıktan kaçarak doğayla baş başa kalabilmek için artık bungalovları tercih ediyor. Kurban Bayramı tatilinde de Kahramanmaraş’ta Bungalov Evler’de tatilinizi geçirebilirsiniz.

FERAH YAYLA TESİSLERİ

Andırın yolu Suluyayla civarında konumlandırılan Ferah Yayla tesisleri de Kahramanmaraş'ta harika bir gün geçirmek için sizleri bekliyor. 1+0 ile 1+1 bungalov evlerden oluşan Ferah Yayla tesisleri, mis gibi havasında huzur bulacağınız, kendinizi enerjik hissedeceğiniz, doğa ile iç içe olacağınız bir mekan.

OTAĞ BUNGALOV VE KAMP ALANI

Andırın yolu Avgasır yaylasında ki Otağ Bungalov ve Kamp alanı da 2015 yılından bu yana hizmet veriyor. 2 katlı balkonlu bungalov evler, 1+1 olup dublex 4 kişilikt. 2 kişi serpme kahvaltı dahil gecelik haftalık veya aylık olarak verilmektedir. 2 kişiden sonra her kişi için kahvaltı ve konaklama bedeli alınmaktadır. 0-10 yaş 2 çocuğa kadar ücretsizdir. Haftalık konaklamalarda yüzde 15 aylık konaklamalarda yüzde 25 indirim uygulanmakta. Evlerin içerisinde duş, mutfak, ocak, buzdolabı, televizyon olarak tüm ihtiyaçlarınız mevcut.

BAŞKONUŞ YAYLASI

Kahramanmaraş'ın saklı cenneti konumunda yer alan ve endemik bitki türü bakımından önemli bir konuma sahip Başkonuş Yaylası’nda Bungalov evler sayesinde konaklama imkanı bulunuyor. Yaylaya özellikle Adana, Mersin ve Hatay illerinden gelen insanlar ilgi gösteriyor. Yayla insanlar tarafından rağbet görürken, 4 adet Sedir ve 11 adet Ardıç olmak üzere 2 tip orman evi otel konsept şeklinde hizmet vermekte. Sedir evleri kalabalık aileler için veya kendini evinde gibi hissetmek isteyen misafirleri için dubleks ve şömineli olarak tasarlanmış. Ardıç evlerde ise 1+1 ve 2+1 seçenekleri mevcut.

DÖNGEL LİFE BUNGALOV

Onikişubat İlçesi Döngel mahallesinde hizmet veren Döngel Life Bungalov Hotel’de unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyor. Hobbit, glamping ve bungalovlardan oluşan 3 farklı konseptteki evlerin yanı sıra Kahramanmaraş’ta lezzetleriyle ün salan Sarayaltı restoran Döngel Life’ta hizmete veriyor.

YEDİKUYULAR KAYAK MERKEZİ BUNGALOV EVLER

Akdeniz bölgesi ve çevre illerin en ulaşılabilir kış turizmi tesislerinden olan Dulkadiroğlu ilçesi sınırları içerisinde yer alan Yedikuyular Kayak Merkezi’nde 25 tane standardı yüksek, ahşaptan bungalov evler bulunuyor. Günübirlik veya konaklamalı şekilde kayak tatili yapılabilen Yedikuyular Kayak Merkezi’nde kızak, snowboard ve çeşitli kayak parkurları ile verimli bir kayak tatili deneyimi sağlanabilir. 

YALNIZ ARDIÇ BUNGALOV EVLER

Şehir merkezine olan mesafesi, eşsiz doğası, havasıyla Kahramanmaraş’ın gözde doğa turizmi alanlarından biri olan ve Yalnız Ardıç bölgesinde inşa edilen Bungalov evler, doğa turizmi alanında 4 mevsim hizmet sunuyor. Alanda 30 adet bungalov, büyük bir futbol sahası, karavan park alanı, çadır kamp alanı, sosyal aktivite alanları, yürüyüş alanları, seyir kuleleri, yamaç paraşütü pisti ve daha birçok aktivite alanı mevcut.

Editör: Didem Kayabaşı