Çocukların hem mental hem fiziki anlamda gelişimlerinde yeni ufuklar açmak adına, kurslar düzenleyen Onikişubat Belediyesi, TÜGVA Kahramanmaraş Temsilciliği iş birliğiyle yeni bir projeye daha imza attı. Kur’an-ı Kerim, edebi okumalar, bağlama, gitar, resim, akıl ve zekâ oyunları ile ingilizce branşlarında eğitim verilecek kursların açılışının gerçekleşmesinin ardından Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan Şehit Hüseyin Varol Kapalı Yüzme Havuzunda yaz yüzme kurslarının da açılışı gerçekleştirildi.

Ekran görüntüsü 2023-07-12 170450

ÇOCUKLARIMIZIN YAZ TATİLLERİNİ DEĞERLENDİRİYORUZ

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, “Bugün bizler için güzel bir gün. Onikişubat Belediyesi olarak çocuklarımızın yaz tatillerini değerlendirmek, onların yanlış yerlere gitmesine engel olmak, hem vücut olarak hem de zihin olarak dinç kalmalarını, sportif aktivitelerini yapmalarını bir de manevi dünyayla ilgili gelişimlerini sağlamak bakımından kurslar düzenliyoruz. Kültür evlerimizde Kuran kurslarımız, resim kurslarımız, musiki kurslarımız var. Havuzlarımızda da yüzme kurslarımız var. Sadece de yüzme değil, çok sayıda fitness takımlarımız da var. Oralarda sportif aktiviteler de yapabileceğiz inşallah. Değerli veli kardeşlerim, çocuklarımıza dikkat edelim lütfen. Bunlar bizim sermayemiz. Başka sermayemiz de yok. Kimlerle geziyor, oturup kalkıyor? Bunlara dikkat edin. Çocuklarımızı kurslara gönderin, kendilerini geliştirsinler” ifadelerini kullandı.

Ekran görüntüsü 2023-07-12 170518

Ali Kayası Cam Teras ve Turizm Tesisleri’nde Sona Yaklaşıldı Ali Kayası Cam Teras ve Turizm Tesisleri’nde Sona Yaklaşıldı

Haber: Eyüp Kağan Atlı