Geçtiğimiz haftalarda yapılan olağan kurul ile iş insanı Mustafa Buluntu, Kahramanmaraş Ticaret Odasının (KMTSO) yeni başkanı olarak seçilmişti. Alpedo Kervan lezzet grubu ailesi Buluntu’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.WhatsApp Image 2022-12-03 at 16.52.50 (1)

“Kahraman şehrimizi birlikte çok güzel bir noktalara taşıyacağız”

"Avustralyalı Türkler Mahallesi" kuruluyor "Avustralyalı Türkler Mahallesi" kuruluyor

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Alpedo Kervan lezzet grubu yönetim kurulu başkanı Sami Kervancıoğlu şu ifadelere yer verdi, “Kervan lezzet grubu olarak bizler her zaman başkanımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Kahraman şehrimizi ticaret odamızla beraber el ele verip çok güzel bir noktalara taşıyacağız. Biz Kervan Lezzet grubu olarak Mustafa başkana görevlerinde başarılar diliyoruz. Yönetim kurulu ekibine görevlerinde başarılar diliyoruz. Sevdamız Kahramanmaraş. Başkanımızı çok seviyoruz. Allah onlardan razı olsun. Allah başkanımızın yönetim kurulu ekibinin yolunu açık etsin diyoruz. Yeniden KMTSO meclis başkanı olarak seçilen Kipaş yönetim kurulu başkanı Hanife Öksüz’ü tebrik ediyoruz. Hanife Öksüz şehrimiz için değerlidir şehrimizin abisidir. Ayrıca tüm meclis üyelerimizi tebrik ediyorum.”WhatsApp Image 2022-12-03 at 16.52.51

“Birlikte çok ciddi çalışmalar yapacağız”

 KMTSO başkanı Mustafa Buluntu ise Kervancıoğlu ile birlikte güzel çalışmalara imza atacaklarını kaydederek, “Sami bey'e kervan grubuna ve şehrimize yaptığı katkılardan dolayı da teşekkür ediyorum. Biliyorsunuz ki Sami Bey şehrimizin gönüllü turizm elçisi, tüm Türkiye’de hatta uluslararası bazda hem ülkemizi hem şehrimizi ciddi manada tanıtıyor. Emeklerine teşekkür ediyorum. Bugün de kendileri ziyaret ettiler. Hem gıda konusunda hem dondurmanın geleceği konusunda birçok istişarelerde bulunduk. Yakında birlikte çok ciddi çalışmalar yapacağız. Bu sinerjimiz devam edecek. Biz kendilerini seviyoruz. Her türlü desteğe hazırız.”dedi.WhatsApp Image 2022-12-03 at 16.52.51 (1)