İstanbul’da faaliyet gösteren AFŞİNDER tarafından 6 Şubat depremlerinin merkez üssü Kahramanmaraş’ta, depremler sebebiyle anne ve babasız kalan ilkokul öğrencilerine, yemek programı düzenlenerek moral desteği sağlandı.  Kahramanmaraş Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile AFŞİNDER tarafından organize edilen programa, anne ve babası vefat eden ilkokul öğrencileri, uzman psikolog ve sosyologlar, Muharip Gaziler Şube Başkanı Tayfun Özbek ile misafirler katıldı.

WhatsApp Image 2023-10-19 at 11.50.13

EXPO bölgesinde villalık arsa sahibi olabilirsiniz EXPO bölgesinde villalık arsa sahibi olabilirsiniz

BU EVLATLARIMIZ EN BÜYÜK ACIYI YAŞADILAR

Programda konuşan AFŞİNDER Başkanı Ahmet Ardıç, “Bu evlatlarımız küçük yaşta yaşayabilecekleri en büyük acıyı yaşadılar. Onlar hepimize emanetler. Devletimizden ve Milletimizden Allah razı olsun. Devletimiz her türlü imkânları ile onların yanında. Bizlerde onların bir abisi, ablaları, amcaları ve teyzeleri olarak yanlarında olup, küçükte olsa, birkaç saatlikte olsa bu tarifsiz durumlarından uzaklaşmalarını sağlayalım, dernek olarak, millet olarak yanlarında olduklarımızı hatırlatalım istedik.

WhatsApp Image 2023-10-19 at 11.50.14

EVLATLARIMIZIN YÜZLERİNİ BİR AN OLSUN GÜLDÜREBİLDİYSEK NE MUTLU BİZLERE

Başta il müdürümüz Mutlu Kaya olmak üzere tüm uzmanlarımıza can-ı gönülden teşekkür etmek istiyorum. En hayırlı hizmeti onlar yapıyorlar. Bizlere kapılarını sonuna kadar açan Üç Beyler Şirketinin ortakları Mustafa Demir ve Mustafa Aslan’a da çok teşekkür ediyorum. Bugün burada hepimize emanet olan evlatlarımız ile çok güzel bir akşam geçirdik. Evlatlarımızın yüzlerini bir an olsun güldürebildiysek ne mutlu bizlere” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi