Vip Kahramanmaraş Turizm; Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri Durdu Mehmet Özdemir ve Ali Kılıç tarafından kurularak, Türkiye genelinde geniş bir hizmet ağı sunuyor. Firma, 12 otobüs 134 durakla başta Kahramanmaraş olmak üzere, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa gibi büyük şehirlerden Kahramanmaraş'a seferler düzenliyor.

Akdeniz Bölgesi'nde Adana, Tarsus, Mersin, Antalya, Manavgat, Alanya gibi önemli kentlere; Ege Bölgesi'nde ise Bodrum, Aydın, Didim, Milas, Nazilli, Denizli gibi turistik yerlere seferler düzenliyor.

Ayrıca, Düzce, Bolu, Eskişehir, Kayseri gibi uzak kentlere de hizmet veriliyor. Batı Karadeniz şehirlerinden Karabük ve Zonguldak, Doğu Karadeniz şehirlerinden ise Gümüşhane, Trabzon, Rize ve Hopa’ya seferler düzenlenmektedir.

Firmanın müşteri memnuniyetine verdiği önem, en güzel dinlenme tesislerini kullanmaları ve son model Travego ve Tourismo araçlarla hizmet vermeleri ile kendini gösteriyor. Vip Kahramanmaraş Turizm, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek yolcularına konforlu ve güvenli bir seyahat deneyimi sunmayı amaçlıyor.

İletişim: (0344) 235 10 10

Muhabir: Sibel Gürle