14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerine sayılı günler kala siyaset arenası hızlandı. Bu kapsamda Partilerin Milletvekili adayları saha çalışmalarına durmaksızın devam ediyor. Adaylar saha çalışmaları kapsamında kent halkıyla birebir temaslar kurarak hem kendilerini tanıtıyor hem de partilerinin seçim beyannamesindeki vaatlerini anlatıyor. Bizlerde Manşet Gazetesi olarak sokağa inip halka partilerin Milletvekili adaylarını tanıyor musunuz? Diye sorduk, Seçmenler adayların birçoğunu tanımadığını ve isimlerini dahi bilmediklerini söyledi.

Gazetemize konuşan vatandaşlarımızın görüşleri şu şekilde, Benim gözümde iki parti var. AK Parti ve diğerleri ve ben AK Partiyi destekliyorum. Oyum Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan yanadır.

Kara Lise’nin yıkımı için hazırlıklar sürüyor! Kara Lise’nin yıkımı için hazırlıklar sürüyor!

-Genç bir birey olarak oyumu Muharrem İnce’ye vermeyi düşünüyorum. Milletvekili adaylarını tanımıyorum, araştırmadım.

-Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oyumu Recep Tayyip Erdoğa’na vereceğim. Çünkü iyi bir lider iyi bir insan. Türkiye çok faydası dokundu. Türkiye eski Türkiye değil. Milletvekili adaylarını tanımıyorum. O kadar bilgim yok .

-Her şey meydanda her şey göz önünde. Kahramanmaraş halkı Recep Tayyip Erdoğanın artısını ve eksisini karşılaştırsın ona göre oy versin. Hangisi daha fazlaysa ona göre oy kullansın. Bana göre artı yönleri daha fazla. Bu yüzden ben Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’ı tutuyorum. AK Partinin eski Milletvekili adaylarından tanıdığım var  ama yeni Milletvekili adaylarını tanımıyorum.

-AK Partiyi destekliyorum. Ülkemizi ayağa kaldıracak olan Recep Tayyip Erdoğan’dır. Kemal Kılıçdaroğlu gelsin diyorlar. Kılıçdaroğlu’nun arkasında, yanlarında kimlerin olduğunu biliyorsunuz. Onlar ülkemizi yok ederler. Bu durumdan AK Partiyi destekliyorum.

-AK Partiyi destekliyorum. Oyumu Recep Tayyip Erdoğan’a vereceğim. Diğer partilere güvenemiyorum. Eski Milletvekillerini tanıyorum. Yeni Milletvekili adaylarını tanımıyorum.

-Recep Tayyip Erdoğan’ı destekliyorum. Bize göre en uygun Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’dır. AK Partinin Milletvekili adaylarından Ramazan Gürbak’ı tanıyorum.

-20 yıldır rahat bir şekilde yaşıyoruz. Son iki yılda yaşanan pandemi ve depremlerden ötürü ekonomi de dalgalanmalar yaşandı. Tüm dünyada yaşandı. Bu olaylardan dolayı son iki yıldır biraz sıkıntılar yaşadık. Ama 20 yıldır rahattık. Ben yine oyumu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a vereceğim. AK Parti Milletvekillerini tanımıyorum.

-11 İli kapsayan büyük bir afet yaşadık. İnsanlarımız perişan oldu. Ama devletimiz tarafından gereken yardımlar yapıldı. Devletimiz bize bakıyor. Recep Tayyip Erdoğan’ı destekliyorum. Oyumu ona vereceğim.

Haber: Yunus Emre Bayır