Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Sercan Uysal Çetin, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Semiha Cengiz ve Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Levent Öztürk ortaklığıyla 7 ay önce Onikişubat İlçesi Yirmiikigün Mahallesi Şehit Polis Ali Mülazımoğlu Caddesi üzerinde hizmet vermeye başlayan Luna Klinik, kent sağlığı için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Geniş ve ferah bir ortamda hastalarına şifa dağıtmak isteyen Klinik; kadın doğumdan çocuk sağlığına, ortopediden kulak-burun-boğaza kadar birçok alanda faaliyetini sürdürüyor. Aynı zamanda çeşitli kampanyalara da imza atarak vatandaşların kalbinde taht kuran Luna Klinik, yine bir kampanya daha başlatmaya hazırlanıyor. Kampanyanın detaylarını paylaşan Uzm. Dr. Sercan Uysal Çetin, 21 – 26 Kasım tarihleri arasında öğretmenlere yüzde 25 indirim yapacaklarını duyurdu.IMG_7909

“ŞEHRE YENİ BİR VİZYON KATTIĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUZ”

İlk olarak Luna Klinik’i gazetemize anlatan Uzman Doktor Sercan Uysal, alanında uzman kişilerle hizmet sunduklarını dile getirerek “Luna Klinik 7 buçuk aylık bir klinik. Çok heyecanlıyız burada hizmet vermekten. Kadın Doğum, Çocuk, Ortopedi ve Kulak Burun Boğaz hekimi olmak üzere 4 hekimin hizmet verdiği özel bir muayenedir. Hepimizin farklı bakış açılarıyla şehre yeni bir vizyon kattığımızı düşünüyoruz. Çocuk kliniği adına Kahramanmaraş’ta şu an olmayan ve daha önce de açılışını yaptığımız emzirme polikliniğimiz var. Kahramanmaraş’taki emzirme sorunlarına bu poliklinikte cevap veriyoruz. Ergoterapi polikliniğimiz var burada çocuklarımızın duyusal ve motor becerilerini değerlendirdiğimiz bir birim. Konuşma bozukları için dil terapisi veriyoruz. Yani çocuklar buraya geldiğinde A’dan Z’ye bütün sağlıkları ile ilgili sorunlarına çözüm buluyor. Kadın doğum açısından da doğum muayeneleri ve yine Kahramanmaraş’ta ilk olan cinsel terapilerin yapıldığı bir kadın doğum polikliniğimiz mevcut. Kulak Burun Boğaz polikliniğinde de hem bütün işlemler yapılıyor hem de ameliyatlar hastanelerde devam ediyor. Bu alanda da Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Orp. Dr. Levent Öztürk hocamız çalışıyor. Ortopedi polikliniğimizde de Doç. Dr. Ökkeş Bilal çalışıyor. O da alanında uzman bir doktorumuz. Hem çocuk hem yetişkinlere ortopedi alanında hizmet veriyor. Çocuk polikliniğimizde Uzm. Dr. Sercan Uysal Çetin, Kadın Doğum polikliniğimizde ise Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Orp. Dr. Semiha Cengiz hizmet sunuyor” diye konuştu.  

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NE ÖZEL İNDİRİM

Minikler ‘Sihirli Şapka’ ile Hem Eğlendi Hem Öğrendi Minikler ‘Sihirli Şapka’ ile Hem Eğlendi Hem Öğrendi

Luna Klinik olarak ilk Öğretmenler Günü’nü geçirmenin heyecanını yaşadıklarını belirten Uzman Doktor Sercan Uysal, “Bizi, hepimizi yetiştiren öğretmenlerimize sonsuz teşekkürlerimizi bildirmek istiyoruz. Luna Klinik ilk Öğretmenler Günü’nü geçiriyor.  Biz bu yerlere öğretmenlerimiz sayesinde geldik o yüzden 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla 21 – 26 Kasım tarihleri arasında öğretmenlerimize muayene ücretlerinde yüzde 25 indirim yapıyoruz. Tüm öğretmenlerimizi kliniğimize bekliyoruz” dedi.

Haber: Emrah Özdemir