Onikişubat adayı Hanifi Toptaş; Garbi Caddesi esnaflarıyla bir araya geldi Onikişubat adayı Hanifi Toptaş; Garbi Caddesi esnaflarıyla bir araya geldi

Muharrem Çevik mesajında, "Bu yıl, şehrimizin düşman işgalinden kurtuluşunun coşkusunu tam anlamıyla yaşayamıyoruz. 6 Şubat'ta yaşadığımız deprem felaketi, kurtuluşumuzun 104. yıl dönümüne gölge düşürdü. Bu zor zamanlarda, bir yandan kurtuluşumuzun sevincini yaşarken, diğer yandan depremde kaybettiğimiz canlarımızın üzüntüsünü yüreğimizde hissediyoruz" dedi. Çevik, kurtuluşun ve dayanışmanın önemine dikkat çekerek, şehrin ve milletin geleceği için umutla dolu bir mesaj verdi.

Muharrem Çevik, mesajını şu sözlerle tamamladı: "12 Şubat Kahramanmaraş'ın kurtuluş günü, bizlere ecdadımızın azim ve kararlılığını, vatan sevgisini ve bağımsızlık uğruna gösterdikleri fedakarlıkları hatırlatıyor. Bu anlamlı günde, depremde kaybettiklerimizi anarken, aynı zamanda şehrimizin ve ülkemizin daha aydınlık geleceğe adım atması için birlik ve beraberlik içinde hareket etmenin önemini bir kez daha vurgulamak istiyorum. Kahramanmaraş'ın ve tüm Türkiye'nin yaralarını saracak, daha güçlü ve dirayetli bir şekilde ileriye bakacak günler dilerim."

Editör: Çağatay Gedik