Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hüseyin Vahit Demiröz ve teşkilatı Kahramanmaraş Erenler Kültür Derneği Başkanı Müslüm İbili ve yönetim kurulu üyelerini dernek merkezinde ziyaret etti. Göreve başlamasının ardından ilk ziyaretini yapan Başkan Demiröz'e Kahramanmaraş Milliyetçi Hareket Partisi İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve İlçe Başkanları, Kahramanmaraş Ülkü Ocakları İl Başkanı Dursun Nar, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İlçe Başkanları, Türkiye Kamu Sen Kahramanmaraş Şube Başkanı Ziya Yenipınar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Kahramanmaraş Şube Başkanı Hakan Hakkoymaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.WhatsApp Image 2022-12-29 at 15.41.35 (1)

BU OLAYLARIN TEKRARININ YAŞANMASINI İSTEMİYORUZ

Muhsin Yazıcıoğlu vefatının 14'üncü yılında anılıyor Muhsin Yazıcıoğlu vefatının 14'üncü yılında anılıyor

Başkan Demiröz açıklamalarında; “Genel Başkanımızın, Liderimizin de ifade ettiği gibi unutulmasın ki, biz ezelden ebediyete uzanan ve asla kırılamayacak kardeşlik bağlarına sahibiz. Hiç kimseyle ayrımız, gayrımız yok. Birlik ve beraberliğimizin Kahramanmaraş'ta da aynı minvalde olduğunu ifade etmek üzere Erenler Kültür derneğini Milliyetçi Hareket Partisi kadroları ile ziyaret ettik. 1980 yılı öncesi Kahramanmaraş'ta birtakım olaylar yaşanmış. Biz bu olayların yaşanmamasını dilerdik. Bu olayların tekrarının yaşanmasını istemiyoruz. Müslüm Başkanıma bizleri kabullerinden dolayı teşekkür ederim” şeklinde konuştu.WhatsApp Image 2022-12-29 at 15.41.35 (2)

BURADA BİR CAN OLMAYA ÇALIŞIYORUZ

Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarının ziyaretinin birlik ve beraberliği perçinlenmesi adına çok önemli olduğunu ifade eden Kahramanmaraş Erenler Kültür Derneği Başkanı Müslüm İbili; “Türk topraklarında devletin bekası için etnik azınlıkların hepsi bir can olur.  Biz de hepimiz burada bir can olmaya çalışıyoruz. Barış, kardeşlik, sevgi, saygı, içerisinde adaleti temsil etmeye çalışıyoruz. Anadolu topraklarında daha dürüst, daha ahlaklı nesiller yetiştirmek için hep birlikte mücadele edeceğiz. Ziyaretlerinden dolayı Milliyetçi Hareket Partisi İl başkanımız ve yol arkadaşlarına teşekkür ediyorum” dedi.WhatsApp Image 2022-12-29 at 15.41.34